Политикаpoliteka.net2 февр.

Суд пробачив екс-начальника з Нацгвардії, вкравшого мільйони

Колишнього начальника Центральної бази забезпечення Нацгвардії Вадима Іващука, який у змові з підлеглими вкрав мільйони гривень, відпустили на свободу Про це йдеться в постанові Подільського районного суду міста Києва. «Замість двох років позбавлення волі, призначити остаточне покарання у вигляді дворічного службового обмеження, з вилученням з суми його грошового забезпечення в доход держави коштів в розмірі 10 відсотків. Звільнити його він призначеного покарання », – йдеться в повідомленні. Згідно з рішенням суду, Іващук порушив законодавство в частині «недбалості ставлення до служби». Слід уточнити, що через нього зі складів Центральної бази забезпечення Нацгвардії були викрадені військова форма, бронежилети, шоломи, армійські черевики і тактичні ліхтарі. Все це злочинці вивозили з бази на автомобілі. Через це державі було нанесено збитків у розмірі 1,96 мільйони гривень. Нагадаємо, корупція є широко поширеним явищем в нашій країні, залишаючись серйозною проблемою для представників бізнесу. До такого висновку прийшли експерти Американської торгової палати.

НОВИНИ

💬 Последние комментарии
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!
Елена
Не о чём,просто трындеж.
Елена
Кто-то там сказал что рост ВВП России с 1991 года вырос на 30% , Роджер сказал что это двигатели прогресса,и это в первую очередь не в пользу промышленности,а в пользу природных ресурсов,это вэлыкэ досягнення,просто супер, Роджер дебил дебилом, ещё и как человек подонок плохо относящийсяк простым трудягам,считающиф их ленивыми неудачниками,что можно сказать о таком персонаже,вот потому я его так и люблю,в Китае как говорится всё происходит под чутким управлением руководящей и направляющей,чтобы там Роджер не говорил.
е
Опять ты свой опыт и мечты другим приписываешь...не надоело, подмостовая ты наша??