Суд у Німеччині затвердив арешт банкіра, який керував компанією Курченка
Политикаradiosvoboda.org26 июня 2015

Суд у Німеччині затвердив арешт банкіра, який керував компанією Курченка

Вищий земельний суд федеральної землі Бранденбург у п’ятницю, 26 червня, задовольнив клопотання прокуратури про екстрадиційний арешт Бориса Тимонькіна. «Суд обґрунтував своє рішення підвищеною небезпекою втечі підозрюваного. Таким чином Тимонькін не вийде під заставу і залишиться у в’язниці міста Коттбуса, куди він був поміщений після затримання 14 червня в аеропорту Берлін Шенефельд», – повідомляє у Facebook голова Української міжбанківської валютної біржі Анатолій Гулей.

Раніше про це повідомила також українська служба DW.

За її даними, у рішенні суду зазначено, що злочинні дії, які інкримінуються підозрюваному в Україні, підпадають і під дію німецького Кримінального кодексу. Це головна передумова для початку процедури екстрадиції. Чи буде Тимонькіна видано Україні, вирішить також суд, коли з Києва надійдуть усі необхідні документи. Це може зайняти не один місяць. Відомий український банкір Борис Тимонькін був затриманий у Німеччині 14 червня. Генеральна прокуратура 16 червня повідомила, що готує документи про екстрадицію затриманого в Німеччині фінансиста. «Компетентними органами Федеративної Республіки Німеччина затримано Тимонькіна, який підозрюється у тому, що він упродовж 2009–2014 років у складі злочинної організації, створеної Сергієм Курченком, заволодів державним майном в особливо великих розмірах, а також у легалізації незаконно здобутого майна, ухиленні від сплати податків та інших злочинах», – зазначали тоді в Генпрокуратурі. Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук заступника голови наглядової ради «Східно-європейської паливно-енергетичної компанії» Бориса Тимонькіна у червні 2014 року. Ця компанія належала Сергію Курченку, який також перебуває в розшуку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
качество энергоэкспертов постоянно снижается, а не "доля атомной энергетики" в Европе. Когда "реальные" эксперты пишут статьи по энергорынку ЕС, и при этом упоминают конкретные евро-биржевые энерго-прокладки, - они как правило интересуются, что это за энерго-лавочки и чем они там в Европе занимается, купипродайкой или реальной энергетикой. Из анонса Axpo Solutions AG, на портфельный трейдинг которого ссылаются биржевые щулера с Блумберга: цитата - " ... Строометикет (прим. обзорный отчёт некой торг.компании по тому, какие ресурсы используются для производства электроэнергии) раскрывает источник и влияние электроэнергии на окружающую среду, поставленной Axpo Solutions AG (в Нидерландах) в 2020ом календарном году. Для каждого из клиентов на индивидуальной основе Axpo определяет конкретный источник и происхождение поставленной электроэнергии. В 2020 году Axpo поставляла нашим клиентам электроэнергию без выбросов углекислого газа - возобновляемых - Wind 17,4%, Solar 1,9%, Water 19,8%, Biomass 7,0%, Other Renewable 2,9%. Всего возобновляемых 49,0%. невозобновляемых - Natural Gas 0%, Coal 0%, Nuclear 51,0%, Other Non-Renewable 0%. Всего невозобновляемых 51,0%. воздействие на окружающую среду CO2 (кг/МВтч) - 0 ядерные отходы (кг/МВтч) - 0,000574 Доля внутренних возобновляемых источники энергии (Нидерланды) - 14%, доля импортных - 86% Процент внутренних невозобновляемых источников энергии (Нидерланды) - 6%, доля импортных - 94% "Строометикет" публикуется в соответствии с директивами Autoriteit Consument & Markt (ACM). Чтобы подтвердить источник поставленной электроэнергии, поставщики энергии используют систему гарантий происхождения (зеленый) и сертификатов происхождения (серый), которые следует из Elektriciteitswet 1998. Axpo выкупает гарантии происхождения или сертификаты происхождения в голландском реестре сертификатов. CertiQ." - конец цитаты.
Игбун Хохлов
https://www.youtube.com/watch?v=yAajO9iW3mo С 18:12 у отсоскина истерика.
Мари Хуана
ГЛУПЫЙ ЧИЛАВЕЧЕК. Таких держать в министрах опасно для Украины.
Инсайд
По моей информации американские спецслужбы начинают действовать против бандеровской швали.
Защитник
Не дипломат, а глупый нарцисс.
Мойша
Слава Деменции .
Мойша
Это не "тупое животное",это типичное украинство,чертячее и гнилое.