Политикаznaj.uaAug 19

Суддю у справі Манафорта взяли під варту: що відбувається

Окружний суддя суду Олександрії Томас Елліс, який веде справу політтехнолога та екс-глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта, якого звинувачують у фінансових махінаціях і порушенні податкового законодавства, заявив про погрози на свою адресу.

Про це повідомляє агентство Reuters. “Я не скажу вам, які саме загрози я отримав, але мене захищають судові пристави. Куди я — туди і вони”, — сказав суддя. Він додав, що крім імен присяжних також не стане публікувати зміст зустрічі з адвокатами, які беруть участь у процесі над Манафортом. Зустріч стосувалася розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про можливе втручання Росії у президентські вибори у США.

Разом з тим варто додати, що колишній глава передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт відмовився давати свідчення під час судового розгляду. Зокрема, політтехнолог заявив, що не буде давати жодних свідчень до моменту виходу присяжних до нарадчої кімнати. "Манафорт вперше виступив у суді під час судового розгляду, заявивши, що він не буде давати свідчення. Він сказав судді Эллису, що він не буде свідчити під час короткого допиту на трибуні, перш ніж присяжні вирушать в кімнату", - йдеться в повідомленні. За законодавством Манафорт має право зберігати мовчання і не давати свідчення. "Будь-які заяви, які він зробив у суді, можуть бути використані проти нього в ході інших судових процесів, тому не дивно, що Манафорт відмовився давати свідчення від свого імені", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що якщо б Манафорт давав свідчення, йому довелося б пояснювати прокурорам кілька листів і форм банківських зі своїм ім'ям і підписом на них. Більше того варто зазначити, що Пол Манафорт отримав колосальну суму за свою роботу в Україні. Зокрема, американські ЗМІ говорять приблизну суму, яка дорівнює близько 65 млн доларів.

Відомо, що ці гроші він перевів та зберігав на рахунках поза межами США. ЗМІ повідомили, що за цей же період він витратив близько 15 млн доларів на придбання різних об'єктів нерухомості. Ці величезні суми були оприлюднені в середу в кінці триденних свідчень колишнього бізнес-партнера Манафорта Ріка Гейтса в суді, протягом яких свідок підтвердив, що Манафорт приховував наявність 15 банківських рахунків за межами США і вдавався до підробки фінансових документів. Гейтс також визнав, що крав гроші у Манафорта і мав позашлюбні стосунки.

💬 Последние комментарии
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!
«Скоро в космос будут летать по профсоюзным путевкам»
Украинцам стали приходить первые платежки с космическими ценами на тепло
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА НАДРАЛ - 5:0 !!!
DeaD Panas 2.0
На Закарпатті разворовали деньги и украли на металлолом нову сонячну електростанцію за 3,2 млн євро - так и не успев построить