Политикаukrainian.voanews.com13 янв.

Судовий процес над Манафортом може розпочатися вже в травні

Пола Манафорта і його бізне-партнера Ричарда Ґейтса звинувачують, серед іншого, у відмиванні грошей, отриманих в результаті їх роботи в Україні Прокурори в США закликають федерального суддю встановити дату судового розгляду справи колишнього голови передвиборчої кампанії президента Дональда Трампа та екс-радника Віктора Януковича Пола Манафорта та його бізнес-партнера Ричарда Гейтса, які визнали себе невинними у відмиванні грошей та в тому, що не зареєструвалися в США як іноземні лобісти. Адвокати з офісу спеціального прокурора Роберта Мюллера відправили у п’ятницю юридичний документ судді Еймі Берман Джексон, в якому запропонували, щоб суд розпочався 14 травня. Таку пропозицію внесено напередодні запланованого суддею Джексон на вівторок вранці слухання для обговорення статусу справи. У листопаді Джексон запропонувала розпочати судовий процес 7 травня, проте згодом вирішила дати прокурорам і обороні більше часу на підготовку. У своєму новому звіті, прокурори зазначили, що підготовили для оборони понад 590 тисяч електронних документів, які стосуються справи діяльності Манафорта і Ґейтса. Нагадаємо, проти Пола Манафорта і Ричарда Ґейтса висунули офіційні обвинувачення в отриманні десятків мільйонів доларів протягом десятилітньої роботи, пов’язаної з Україною, і в приховуванні банкових рахунків, де вони ці гроші зберігали. Їх також звинувачують у поданні неправдивої інформації Міністерству юстицію про свою діяльність в Україні.

💬 Последние комментарии
Елена
Да я готова! Как только на кастинге меня негры хорошенько обосцут и получу место анальной натурщицы я сразу тебе адресок новой почты подкину! Вот только каменяря контактов не знаю он как все пидоры галычанские где то в погребе шифруется так что ищи этого опущенеца сам
Елена
Не шали,я знаю что ты знал что то не я ,просто от нефиг делать написала.я Роджера люблю,ходила военкомат намедни, сказала дайте автомат (АКМ) что бы могла встретить Роджера,при всём оружии,дали ,но деревянный, ничего я его в жопу Роджеру запихну,ао самый приклад.хе.
Золотарь
Да не выкручивайся, жертва пьяного зачатия ты, сказала "А", говори и "Б". Становись в позу и адресок кидай куда кеды прислать.
Елена
То не я дУрень.
О, УКРАИНА, КАК ТЫ НИЗКО ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ - СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!!!
Золотарь
Отличная мысль Ленок! Придумано классно! Я даже согласен пожертвовать для статуи свои старые рваные кеды!
Игбун Хохлов
А если так? https://ic.pics.livejournal.com/grazy_gunner/16256730/553590/553590_original.jpg