Политикаzik.ua10 февр.

Тарута: Україна має можливість замінити Мінський формат на Віденський

Австрія готова приєднатися до перемовин щодо Донбасу та змінити Мінський формат переговорів на Віденський.

Про це заявив народний депутат України Сергій Тарута в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ -проти!» на телеканалі ZIK.

«Досягнути миру на Донбасі можна тільки постійними дипломатичними перемовинами. Але Президент Порошенко постійно повторює, що альтернатив Мінському процесу немає. Але в це вже ніхто не вірить, тому нам потрібно змінювати переговірний майданчик та формат», – певен Тарута.

Депутат підкреслив, що замість Мінського майданчика, який сьогодні дійсно не є нетральною стороною, переговори можуть відбуватися у Відні, де розташована штаб-квартира ОБСЄ.

«Австрія заявила, що готова бути у складі миротворчих сил на Донбасі. Також Австрія готова приєднатися до переговорного процесу.

Тому я пропоную, щоб у перемовинах брали участь спецпредставники Німеччини, Франції, США та Росії, і щоб перемовини відбувалися на постійній основі. Адже за минулий рік у Мінську відбулося тільки 18 зустрічей, а так миру не досягають», – наголосив Сергій Тарута.

Що ж до економічної ситуації на Донбасі, то народний депутат зауважив, що зараз створюється атлас Донбасу щодо послідовності відновлення інфраструктури та створення вільної економічної зону, щоб Донбас міг відновитися тільки своїми силами та за підтримки донорів.

Сергій Тарутамінські угодиінформаційно-політичне ток-шоу «Народ проти!»

💬 Последние комментарии
Каменяр
А яка тобі користь з військових технологій? Тобі, рядовій ХОХУ? Росія, сучасна Росія - в групі постійно догоняючих!
Каменяр
Это ты имееш "право ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ". Але вся заковика в тому, що ХУЙЛО не питає тебе чи ти хочеш "ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ .. И СОСАТЬ". Тобі сказано - готовся отчаливать в РАЙ. И крапка. Так само скажуть лягай та росувай булки. І крапка. Альтернативи для тебе немає - або розсувай булки або в РАЙ. А ми з ХУЙЛОМ, з цим намісником САТАНИ ще повоюємо. І з тобою та іншими ХОХУ, якщо вони сунуться в Україну. І виженемо ( вірніше допоможемо відправитись в РАЙ) тих, хто прийде із зброєю...
Наш ответ Быдлостану
Америка их поддерживает и еврей Блинкен очень много умных слов говорит, но тебе оно ненужно... Умные слова, в смысле.
Елена
Роджер прочитай , может когда нибудь поумнеешь,в чём конечно есть большие сомнения.https://masterok.livejournal.com/7704511.html
Елена
Туда им и дорога.
Патріот
Немає в коміксі ніякого патріотизму! Бо не бачу тут ана "слава Україні" ані "героям слава"... Неякісна робота. Непатріотична.
ALWAS
Неплохо и на молодых влияют. Многие из них просто не доживут до старости. А негатива у нас много. Рост цен, безработица, засилье бюрократии, в общем- полицейское государство. И потому вымираем.