Територіальні виборчі комісії Сумщини почали отримувати бюлетені від обласної ТВК
Политикаsuspilne.media19 октября 2020

Територіальні виборчі комісії Сумщини почали отримувати бюлетені від обласної ТВК

Територіальні виборчі комісії Сумщини почали отримувати виборчі бюлетені від обласної ТВК. На 9 ранку 19 жовтня їх видали 26 -ти комісіям, розповіла Суспільному голова обласної ТВК Яна Леоненко.

За її словами, почали видавати бюджетні 18 жовтня, а завершити цю роботу повинні за два дні. Виборчі бюлетені отримають 551 комісія на 98-ми дільницях.

"Комісія приїздить у складі трьох осіб у супроводі охорони-поліції. Відповідно, постанова засідання їхньої комісії є, якою визначають осіб, які повинні забрати документи, бюлетені, протоколи. Ми отримуємо цю постанову, звіряємо паспортні дані, що відповідні особи з’явилися, посвідчення, і на підставі цих документів і постанови, якою делегували осіб отримувати ці документи, видаємо їм бюлетені, протоколи, інформаційні плакати та буклет", - розповіла очільниця обласної ТВК.

Загалом надрукували понад 857 тисяч бюлетенів. За інформацією сайту Prozorro, на це витратили майже 46 тисяч гривень (45 936,00) з місцевого бюджету. Друкували бюлетені у Сумах, ФОП "Інна Щербина".

Що відомо

  • За інформацією Державного реєстру виборців, на Сумщині 871 900 людей, які мають право голосу та яких чекають на виборчих дільницях.

Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ями Ешав
Нужна чистка всей этой параши.
Ями Ешав
Тарас Григорьевич был антисемитом. Хлебал щи и ненавидел русских. Его обезглавили его побратимы, которые жрут американские сухпайки и ненавидят демократию.
Гость
Называется, продать дерьмо лохами.
Гость
Выходит так, кто-то доносил на нее, вот такой итог. Получается, что в Украине нет свободы слова и не понимают шуток.
Гость
Вот символически, уропитеки обезглавили Тараса Шевченко, а это национальный поэт Украины. Он родился в Морнице, а это и есть село Звенигородского района. Поэтому обезглавить его - типичный жест, что Украина не хочет иметь великих поэтов в истории Украины.
Весёлый Роджер
Эт точно!!!! Таки да, зачем Шмуле такой дорогой вибратор, вин же нищеброд, ему хватает и со стройки з3.14зженный перфоратор! Хибаж вин помнит стару запизденску поговорку – «Чужого не покрадешь, так и сваго вибратора маять ны будэшь!» «Амэрыка з ним, неё вин кохает, Хотя та страна, про Шмулю не знает, Вин дупу готовит, гусяк поедает, Перфоратор включает, О морячках вин мечтает!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Гость
Что и требовалось доказать, ты не в состоянии оправдываться. Сначала топишь за Америку или Европы, а сейчас видим результат, то что они посеяли свое. И говоришь ему, что он "трепло-мурло"? Значит так, у тебя нет аргумента, лишь бы заткнуть свои уши и не видеть правдивую критику. Так что, сюда не заходи на это сайт "Народный корреспондент", это не твое место. Твое место не в Интернете, твое место - пустая квартира. И сиди молча, и не зубоскальте на кого-то!