Политикаwww.bagnet.orgOct 3

ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ВИБОРЧИМ КОМІСІЯМ ДОПОМАГАТИМЕ "ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ"

nk_hauz/-mifsrrr3eiuwck5jtyl.jpg

ЦВК рекомендувала територіальним виборчим комісіям, що здійснюють організацію підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, у своїй діяльності використовувати електронну систему "Електронний кабінет ТВК" (ЕК ТВК).

ЕК ТВК представляє собою онлайн-ресурс, систему для внесення та опрацювання інформації територіальною виборчою комісією, доступ до якої забезпечується через мережу "Інтернет". Ця система надає можливість фіксувати відомості про виборчі округи, зареєстрованих кандидатів, перевіряти та обʼєднувати відомості протоколів ДВК про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, а також створювати повідомлення про перебіг виборчого процесу за встановленими ЦВК формами.

Відтак ЕК ТВК може бути застосований територіальними виборчими комісіями під час здійснення ними окремих виборчих процедур, що сприятиме вдосконаленню та спрощенню їхньої роботи.

Водночас, як зазначив член Комісії Андрій Гевко, запропонований для використання ТВК "електронний кабінет" має допоміжний характер, спрямований на забезпечення реалізації комісіями своїх повноважень. Інформація, яка розміщуватиметься в цій системі, є попередньою та не має юридичних наслідків. Тож використання ЕК ТВК не звільняє територіальну виборчу комісію від необхідності здійснення передбачених Виборчим кодексом процедур та дій.

Електронна система для автоматизації процесів, що відбуваються під час підготовки та проведення місцевих виборів на рівні територіальної виборчої комісії, "Електронний кабінет ТВК" була розроблена у межах проєкту "Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні", який Комісія реалізовує спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги.

💬 Последние комментарии
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи