Тимошенко розхитуватиме ситуацію разом з Ахметовим
Политикаdepo.ua15 июня 2015

Тимошенко розхитуватиме ситуацію разом з Ахметовим

Розхитуванням ситуації в Україні навколо питання індексування пенсій та зарплат разом з Юлією Тимошенко будуть займатися профспілки, пов‘язані з олігархами Ринатом Ахметовим та Дмитром Фірташем. Сьогодні політсила Юлії Тимошенко на Погоджувальній раді у парламенті розпочала нову політичну гру навколо тарифів на комунальні послуги. Як уже писав depo.ua, гра Тимошенко направлена на розхитування ситуації, призначення дострокових виборів та отримання Юлією Володимирівною прем‘єрського крісла. Союзниками Юлії Володимирівни в цій боротьбі опинилися колишні регіонали Ринат Ахметов та Дмитро Фірташ. Так, сьогоднішнє засідання погоджувальної ради відбувалося під акомпонемент пікету поки не надто чисельної акції протесту Незалежної профспілки гірників України. Як написав на власній сторінці у "Фейсбуці" керівник цієї профспілки Михайло Волинець, це був лише початок. Завтра під час засідання парламенту його профспілка обіцяла більш масові акції під стінами Верховної Ради. "Завтра на 9:30 ідемо під стіни Верховної Ради. Хоча невідомо чим закінчиться зустріч з спікером і чи почують вимоги профспілок", - розкрив свої плани Волинець. Те, що Волинець є людиною Рината Ахметова і "незалежна" профспілка гірників працює в інтересах донецького олігарха, факт добре і давно відомий. Після початку війни на Донбасі, коли Ахметова почали звинувачувати у фінансуванні терористів, саме Волинець був мало не головним адвокатом олігарха, публічно вибілюючи Рината Леонідовича.

"На підприємствах Ахметова не возили людей на мітинги сепаратистів... працівники підприємств Ахметова не воюють на боці сепаратистів... Ахметов не фінансує структури сепаратистів...", - ось лише кілька цитат з минулорічних виступів Волинця. Але крім цього, не треба забувати, що з 2002-го по 2012 рік Волинець був нардепом від Блоку Юлії Тимошенко, і посідав аж ніяк не останні місця в її списку. Ще однією "пролетарською" силою, що допомагатиме Тимошенко розхитувати ситуацію у країні буде Федерація профспілок України, який буквально кілька днів тому провів пікетування Кабміну Яценюка з тими ж вимогами, що і Тимошенко - зниження комунальних тарифів, індексація пенсій та зарплат з 1 липня. Тоді на заході відзначилася відома захисниця знедолених, екс-регіоналка Наталія Королевська, яку до речі також пов‘язують і з Ринатом Леонідовичем. Не варто також і забувати, що профспілкові організації в Україні пов‘язані з ще одним одіозним олігархом Дмитром Фірташем, який є головою Федерації роботодавців України та має певний вплив на Федерацію профспілок України. Отже, виходить так, що зараз на Юлію Володимирівну грають ті самі олігархи, полум'яним борцем з якими вона завжди себе позиціонувала.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Украинство - это разновидность шизофрении. Киев, 1908 год, доктор Сикорский (папа Игоря Сикорского). Соответственно, щирый патриотизм – это просто больной МУДИЗМ! Ось воно як Шмуля, не надо прикрываться умными словами, ты же не такой, сам писал – что ты вор-несун, у тебя всё по принципу – «Ты мне, я тебе!» «Елена -05 июня 2020 - Не давали взяток,не обмануй, связи нужно было иметь,к тц всё деньгами меряешь,там и за три ящика тушёнки можно было,такие…»
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй мудак старый, записывать надо или закусывать чаще! Заткнись уж тут Шмуля - мразь ты продажная, сраколиз хунтовский, подстилка нацисткая! «28 янв 2020 Президент Украины Владимир Зеленский во время своего визита в Польшу назвал Советский Союз одним из виновников Второй мировой войны. Трансляцию брифинга вел телеканал Newsone.»
Весёлый Роджер
Этот прекрасный край захватили твои запизденцы, на гроши пиндосов и делают из него Гуляй Поле!
Весёлый Роджер
Ну как же точно и прямо Шмуле в глаз! Тому що вин точно - щирый боевой пыдарас!
Луна-2
Украина ,Украину .. Ненаглядная страна. Погубила Украину Вновь гражданская война.
Луна-2
Шутка ... ну что ж, тогда ждите затопления под Карпатами,там леса оголили -вырубили Бог тоже шутить любит , особенно над Украиной.
Гость
И много таких больных отставников, "приголубленных"