Политикаgazeta.ua1 янв.

Тимошенко та ще 53 нардепи не задекларували свій бізнес

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та ще 53 народні депутати не задекларували бізнес 2014 року. Не вказали у податкових деклараціях близько 100 фірм — своїх і членів родин. — У такий спосіб намагалися сподобатись електорату перед виборами — створювали образ чесних і некорумпованих, — коментує політолог 40-річний Тарас Березовець. — Раніше вони "забували" декларувати. Тепер вигадують різні фокуси. Наприклад, Юлія Тимошенко орендує будинок та автомобіль. На неї саму нічого не оформлено. Багато політиків роблять так само. Якщо на депутата зареєстровано величезну кількість бізнесу, не внесеного до декларації, це щонайменше порушення закону про статус народного обранця. Він не має права отримувати доходи, окрім як від наукової, викладацької, дослідницької або творчої діяльності. І йому категорично заборонено бути засновником будь-яких компаній. Новостворене Національне антикорупційне бюро зобов'язане розслідувати саме подібні випадки стосовно народних депутатів. Якщо є прихований бізнес, фірма приносить прибуток — мають позбавляти мандата. В разі ухилення від сплати податків — розпочати судове переслідування. У деяких країнах роблять простіше. Наприклад, у Великій Британії депутат може мати деякі види бізнесу. Приміром, продовжувати адвокатську практику, отримувати за це гроші. Але коли щось не задекларував, втратить мандат і його судитимуть.

💬 Последние комментарии
Серж
Попользуют зелю скомороха и выкинут, как резиновое изделие! Поделом ему!!!
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...
Каменяр
на "Святой Руси" на сьогодні править бал великоруський імперський шовінізм. Напевно останній в світі притулок шовінізму на державному рівні. Перемогли нацизм, переможемо і шовінізм. А на рахунок нетерпіння ? Раз так не терпиться - то ЧЕМОДАН - ВОКЗАЛ - РОССИЯ - МАГАДАН.... На прощання я тобі свічечку поставлю.....