Ткаченко сказав, як допомагатиме кандидату в мери Києва від "Слуги народу"
Политикаwww.ukrinform.ua09 июня 2020

Ткаченко сказав, як допомагатиме кандидату в мери Києва від "Слуги народу"

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко має намір допомагати, зокрема порадами, тому, кого партія "Слуга народу" визначить кандидатом в мери Києва.

Про це сказав в інтерв’ю ЛБ.

"Це буде робота тих, хто піде на вибори. Чим зможу – допоможу. Порадами, просуванням закону про столицю. Які будуть меседжі, з якими гаслами вони підуть, має вирішувати партія. Мені здається, що одна з найкращих програм – це той самий закон про столицю. Там є все – і про екологію, і про інфраструктуру, і про необхідність контролю за виконавчою гілкою влади, чіткі повноваження мера, чіткі повноваження районних органів влади. Є багато речей, пов’язаних із контролем за фінансами, проведення за прозорими процедурами рішень стосовно забудови, від якої вже зуби болять. Принцип, закладений в законі, говорить про те, що є, з одного боку, сильний головний архітектор, але він не дає дозволів", - сказав Ткаченко.

Очевидно, додав він, що оголошені праймеріз в той чи інший спосіб мають відбутися. "Якщо будуть якісь зустрічі з цього приводу в партії, я братиму в них участь", - запевнив міністр.

Він нагадав про те, що вже троє представників цієї політичної сили оголосили про намір узяти участь у праймеріз – Тищенко, Дубінський і Качура.

"Мені здається, це має бути той, хто зможе перемогти діючого мера і сприяти тому, щоб фракція "Слуги народу" в Київраді була найбільшою і найвпливовішою", - сказав Ткаченко.

Як повідомляв Укрінформ, народні депутати із фракції партії "Слуга народу" 19 травня звернулися до Президента з проханням ініціювати проведення праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови від партії "Слуга народу". Про наміри участі в праймеріз вже оголосили народні депутати від "Слуги народу" - Олександр Дубінський, Олександр Ткаченко, Олександр Качура, Микола Тищенко та Ірина Верещук.

Згідно з Конституцією України, чергові місцеві вибори в державі мають відбутися 25 жовтня цього року.

4 червня 2020 року Ткаченко був призначений на посаду міністра культури та інформаційної політики України.

1 комментарий

Написать комментарий
  • кипчак
    09 июня 2020
    Понятно, как может помочь министр информполитики - пиарить на каждом столбе и в СМИ. Вовремя назначили. Правда, Ткаченко слуга не одного господина и еще неизвестно, которому будет служить больше.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Гость
И помним суждение. «Умрешь — и все узнаешь (зная точно в себе самом, что будет поздно для души); или перестанешь спрашивать (так как на Страшном суде Божьем только знаешь самого себя)» (Лев Толстой).
Гость
И такое бывает.
Гость
И каждому на свой вкус.
Гость
И такое бывает.
Гость
И такое было: "зафиксируем неопровержимый факт: украинский национализм первым негласно объявил войну православным сербам"... и отвратительно: "украинские (антинародные) власти легитимизируют современных бандеровцев — на обращая внимания ни на их преступления"... это - негодяйство... и для "примера: совершено убийство, следовательно, с точки зрения закона, убийца должен быть наказан, независимо от мотива преступления".
777
Был такой себе ГетьМан проевропейский Мазепа,сбежавший с козацкой казной за Дунай ...
Гость
И крепко сказано... и вовремя и правильно...