Политикаukrinform.ua26 янв.

Томенко хоче через суд дізнатися склад парламентської коаліції

Голова громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко має намір звернутися до Вищого адміністративного суду з позовом до Верховної Ради щодо надання інформації стосовно поіменного складу парламентської коаліції «Європейська Україна». Про це він сказав на прес-конференції в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу. «Якщо завтра ми не отримаємо інформацію про перелік депутатів, які є відповідальні у проєвропейській коаліції «Європейська Україна», тоді будемо подавати до Вищого адміністративного суду»,- сказав Томенко. При цьому він послався на відповідь апарату Верховної Ради України на його запит. Зокрема, у відповіді апарату, яку продемонстрував на прес-конференції Томенко, зазначається, що після виходу зі складу коаліції трьох депутатських фракцій («Самопоміч», «Батьківщина» і «Радикальна партія Олега Ляшка» - ред.) чинність попередньо укладеної коаліційної угоди була підтверджена уповноваженими представниками коаліції від фракцій «Блок Петра Порошенка» та «Народний фронт» на пленарному засіданні Верховної Ради 12 квітня 2016 року. «Стосовно списків народних депутатів, які своїми підписами скріпили коаліційну угоду - ні при її підписанні, ні при підтвердженні такі списки до апарату Верховної Ради України, зокрема до Головного організаційного управління, не надходили»,- йдеться у відповіді апарату ВР на запит Томенка. Крім того, в апараті ВР підкреслили, що в Регламенті Верховної Ради не передбачено подання списків з особистими підписами народних депутатів, які сформували коаліцію. Водночас Томенко нагадав, що наразі кількісний склад депутатів, що входять у фракції, що сформували коаліцію - 223. Зокрема, у фракції «Блок Петра Порошенка» 142 депутати, у фракції «Народний фронт» - 81 депутат. В коаліції за законодавством має бути не менше 226 депутатів.

Політик також нагадав, що дострокові парламентські вибори у 2014 році відбулися після того, як у попередньому скликанні парламенту була розвалена парламентська коаліція, що стало приводом для розпуску парламенту і оголошення дострокових виборів. Водночас голова руху «Рідна Україна» зауважив, що наразі немає правових підстав для дострокових виборів.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/