Политикаmind.ua28 авг.

Трамп і Зеленський можуть зустрітися в Польщі у вересні - Болтон

Президент США Дональд Трамп і президент України Володимир Зеленськийможуть зустрітися в Польщі вже у вересні, повідомив у вівторок радник Трампа Джон Болтон, на якого посилається Reuters. За його словами, США зацікавлені в успішній Україні і він приїхав до Києва дізнатися про пріоритети нової адміністрації.

Болтон не розкрив подробиць про точну дату та формат такої зустрічі. Зеленський пробув на посаді президента 100 днів, за які зміг домогтися більшості для своєї партії в українському парламенті, що має полегшити йому завдання проводити заплановані реформи. «Ми підтримуємо реформи Володимира Зеленського та його бачення щодо створення сильної та процвітаючої України», – зазначив Болтон. Нагадаємо: днями видання WSJ повідомило, що Болтон найближчим часом відвідає Україну, щоб не допустити покупку китайською інвестиційною компанією Skyrizon українського заводу «Мотор Січ».

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"