Политикаwww.ukrinform.ua22 мар.

Транзит через Стамбул: Генконсульство України дало інструкції

nk_hauz/-m31ppbl65f3gdbmzilr.jpg

Громадянам України, які найближчими днями повертатися в Україну через Стамбул, слід перевірити, щоб рейс транзитного слідування був з того самого аеропорту в Стамбулі, куди прибуває попередній рейс.

Відповідні інструкції на своїй сторінці у Facebook опублікувало Генконсульство України в Стамбулі.

«Якщо Ви маєте намір найближчими днями повертатися в Україну через Стамбул, необхідно знати, що у вашому квитку аеропорт Стамбула має бути вказаний трилітерним кодом IST (код IATA). У разі придбання квитка до іншого аеропорту Стамбула, Вам буде відмовлено у посадці на борт літака», - попереджає Генконсульство.

У місті, окрім аеропорту «Стамбул» функціонує ще один аеропорт Sabiha Gokcen, який у квитку позначається кодом SAW, вихід з нього неможливий для іноземних транзитних пасажирів.

«Вихід з транзитної зони в аеропорту Стамбула заборонений. Є можливість розміщення у готелі Yotel безпосередньо в аеропорту», - йдеться у повідомленні.

Генконсульство застерігає, що перед вильотом до Стамбула обов’язково слід придбати квиток зі Стамбула в Україну, що на сьогодні є умовою допуску на авіарейси до Стамбула.

На сайті SkyUp Airlines наразі доступні квитки на рейс Стамбул-Київ на 25 та 26 березня.

Як повідомляв Укрінформ, 14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про закриття з 17 березня до 3 квітня пунктів пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.

18 березня авіакомпанія SkyUp Airlines повідомила про те, що здійснить кілька спеціальних комерційних рейсів, щоб українці з різних країн світу змогли повернутися додому.

💬 Последние комментарии
Елена
Никто не испугался ультиматумаили как он там назывался,плюнули как обычно,утерся как всегда, зачем надо было так позориться?любит садо-мазо,как Роджер под мостом, только опять указали терпиле что он есть тот , которого никто не слушает.и как дальше россиянам жить?а король то голый.вот что значит ставленника Роджера,мало того , ещё грозятся выгнать посла России в США,дно.
И - раскрыть !
И - раскрыть !
Деревенщина
Нет ничего лучше своих бобов в томатном соусе и старого надежного ветряка... Поэтому солнечные панели нужно засунуть этим технарям прямо в зад.
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ?
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ? УЖЕ ХОРОШО!
ПОЗДНО ПИТЬ БОРЖОМИ !
УЖЕ ПОЗДНО! CNN УЖЕ ОБЪЯВИЛА ХАРЬКОВ РОССИЙСКИМ ГОРОДОМ!
Штурмовик Трампа
Эти пелоси узурпировали власть и ввели цензуру! Нужно срочно штурмовать конгресс!
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ.
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ ПОКАЖЕШЬ МЕДНЫЙ ГРОШ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!