Политикаua1.com.ua16 февр.

Труханов перебуває під протекцією БПП, Турчинова та Пашинського – нардеп

Меру Одеси, переконаний Лещенко, були Банковою надані гарантії про те, що він залишиться на свободі. Міський голова Одеси Геннадій Труханов перебуває під протекторатом "Блоку Петра Порошенка" та представників "Народного фронту", що й дозволило йому вийти з-під варти без застави. Про це заявив народний депутат Сергій Лещенко в ефірі "24 каналу". За словами нардепа, Труханов та депутат БПП Дмитро Голубов, який і взяв одеського міського голову на поруки, входять до одного угруповання, що контролює Одесу. Лещенко зауважує, що Труханов взагалі став мером у результаті змови за участю партії Порошенка та місцевих еліт, у тому числі кримінального походження. "Голубов сам був тривалий час у розшуку ФБР за злочини, вчинені за участю американських фінансових систем – це теж відомий факт. А те, що він завдяки Труханову має можливість управляти частиною Одеси, це відомо всім в парламенті", – сказав парламентар. Лещенко зазначає, що підтримку Труханов має також з боку "народнофронтівців" – секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова та народного депутата Сергія Пашинського. "Щодо самого Труханова, то він користується підтримкою не тільки Голубова, але й секретаря РНБО Турчинова та нардепа Пашинського, які в процесі розслідування відігравали свою негативну роль", – заявив депутат. Лещенко також переконаний, що Труханов не намагався втекти за кордон, аби уникнути арешту, оскільки мер Одеси отримав гарантії від своїх кураторів на Банковій про те, що суд ухвалить рішення про його звільнення з-під варти без застави. Нагадаємо, подібну думку також раніше висловив екс-депутат Одеської міськради Олександр Боровик. Він, зокрема, вважає, що міський голова Одеси Геннадій Труханов залишиться на свободі в обмін на певні поступки провладним силам.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
к0цапи опять йидять наше сало !!!
с груди.ня 2021 по цицень 2022 - Путен, Рукой Кремля, опять поднял цены на еду для Украины
Да, мистер президент
Я же говорю, что Мартин Лютер Кинг - это плохо, а Малкольм Икс - хорошо!
Слава Шикиладнаму Кирилю!
да здраствует мой личный суд ! самый гуманный в мире суд ... и назначенная мной самим два года назад, для меня любимого, ТА САМАЯ судья (Хитро Хорошенко)