Политикаprm.uaJul 29

Це буде коротка розмова: Чорновіл проаналізував, якою буде зустріч Байдена і Зеленського

nk_hauz/-mflzzqrq4sx5rw3jqiu.jpg

Зустріч президентів України Володимира Зеленського та США Джо Байдена, запланована на 30 серпня, буде короткою і говоритиме на ній переважно саме американський очільник. Між тим, напередодні цих важливих для України перемовин, Зеленський продовжує загравати у геополітичне партнерство з КНР, з якою сполучені штати знаходяться у перманентній конфронтації.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив політичний експерт Тарас Чорновіл.

“Він (Зеленський – прим.ред) буде мовчати, слухати та іноді пробувати розставити якісь завчені, зазубрені фрази, але я думаю, що Байден йому не дасть фактично зовсім говорити. Це буде досить коротка зустріч. Гра в одні ворота. Байден відчитає йому усі відповідні нотації і після цього відбудеться теж коротка протокольна частина. Я не прогнозую зустріч довше 20-25 хвилин”, – пояснив експерт.

Він також розповів, що для того аби уявити, як пройде зустріч Зеленського з очільником Білого дому, можна проаналізувати зустріч українського президента з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном, яка відбулася раніше.

“Та інформація, яка вже прорвалася про цю зустріч, вона свідчить, що на цій зустрічі Зеленський, який все ж президент і на два ранги вищий, він приймав Блінкена в себе в країні, але йому вдалося у тій розмові, яка тривала близько 20 хвилин, відговорити 3-4 хвилини з першими фразами, потім Блінкен взяв слово і відговорив усю решту, роблячи заяви про ті чи інші порушення…А тепер уявіть собі, його (Зеленського – прим.ред) зустріч з Байденом, який на нього неймовірно злий, через те, що Зеленський повністю відмовився виконувати усі вимоги США, які вони можуть ставити до своїх партнерів”

Тарас Чорновіл

Чорновіл також вважає, що останнім часом чинна влада  і зокрема сам глава держави, вдаються до загравання з Китаєм у геополітичній площині. При тому, що Сполучені Штати вважають КНР “вічним супротивником” і такі ігри української сторони можуть вплинути на тон зустрічі у білому домі.

“Зеленський за останні тижні взагалі дуже демонстративно показує повне ігнорування. Плюс грається на болючих точках. На приклад, щодо Китаю. Це навіть не Росія…Китай для США це є вічний супротивник. І гратися на цій темі, не на співпраці чи торгівлі, самі США торгують з КНР у великому обсязі, а на геополітичному партнерстві – це фактично наступити на міну і думати, що вона не вибухне. Тому це (перемовини у США) буде гра в одні ворота і усі ці розповіді та хорохорення про підвищені тони….підвищені тони будуть з одного боку”, – резюмував експерт.

Нагадаємо, глава фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія, заявив, що непублічна частина майбутньої зустрічі президента України Володимира Зеленського з президентом США Джо Байденом, може пройти на “підвищених тонах через угоду Сполучених Штатів та Німеччини, щодо будівництва російського газогону “Північний потік-2”.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
писатель сказал
оказавшись на брайтон ты уже русский. вопрос симетизма намного шире . намного!
Доброзычлывый Украинець.
Да он с Лешей Гончаренко будет в петушиной сидеть вместе. И коболева с Турчиновым и авковым туда вставим. А соседями Куля в лоб, петя, гройсман, богатырева и сын БАЙДЕНА и ПЕЛОСИ.
ЛГБТ - выбор гейропы.
Она уже страна третьего мира. Предалагаю свозить тужа всех негров и трансгендеров. Пусть будет радужный континент. И всех афганцев туда.
а чего решили
шо вова никуда не носит?
Елена
Роджеру такого не надо,он здесь бережет российских олигархов,жопу им вылизывает,а свою рвёт на немецкий крест, говоря какие он благодетели, строят дороги и мосты(втридорога),они развивают страну,ух как развили,нефте и газопроводы тянуть из России, Сталин от заграницы между прочим не сильно зависил,а Роджер все о турпоездках говрит,мечта идиота, козёл он ,гнусный.
Авторские статьи