Политикаwww.ukrinform.uaJul 26

ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів КРЦ на всеукраїнські референдуми

nk_hauz/-mfxdwndc3fcddjuu858.jpg

Центральна виборча комісія України (ЦВК) акредитувала офіційних міжнародних спостерігачів від неурядової організації закордонних українців «Координаційний ресурсний центр» (КРЦ) на всі всеукраїнські референдуми, проведення яких заплановано у 2021-2022 роках.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці КРЦ.

«Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Спеціальної моніторингової Місії КРЦ. Запрошуємо зголошуватись до міжнародних місій КРЦ», – йдеться в повідомленні.

Зауважується, що координаторкою місій КРЦ є Владислава Полакова. КРЦ приймає пропозиції на спостереження від добровольців, просить вашої допомоги. Заявки, пропозиції тощо приймаються також на crcobservers@gmail.com.

Міжнародні місії КРЦ єдині офіційні місії міжнародної організації з Чехії, які також здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні;

З усіма запитаннями щодо міжнародних місій КРЦ просять звертатися до Владислави Полакової, координаторки Місії КРЦ або на електронну адресу crcobservers@gmail.com.

Міжнародна неурядова організація «Координаційний ресурсний центр» є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО і ЄС. Головні проєкти міжнародного об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторингова місія КРЦ, Соціальне підприємництво, Молодіжний парламент УНС, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах.

Нагадаємо, ЦВК акредитувала офіційних спостерігачів від КРЦ, які здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні.