Политикаprogolovne.ck.ua26 авг.

ЦВК оголосила карантинні правила на місцевих виборах – що необхідно знати

nk_hauz/-mfdomhn--238y2gi-jc.jpg

Центральна виборча комісія розробила перелік правил для проведення місцевих виборів в Україні 25 жовтня. Документ спрямували до Кабінету міністрів, який його й розглядатиме. Інформацію про це, з посиланням на novyny.online.ua поширив сайт Канівської міської ради. 

За оприлюдненими даними, у пропозиціях говориться про значну низку правил, які стосуються процесу голосування на виборчих дільницях в умовах карантину.

Також там вказуються правила виборів у закладах охорони здоров’я, в умовах самоізоляції.

Перш за все рекомендації торкаються використання масок, рукавичок та дезінфекційних засобів.

Члени виборчих комісій повинні:

вимірювати температуру людям; контролювати час перебування виборців у приміщенні; запобігати скупченням людей, навіть біля входу в будівлю; користуватися захисними екранами чи окулярами; дезінфікувати дверні ручки, поручні, столи тощо; робити вологе прибирання кожні 4 години; контролювати дистанцію в 1,5 метра між людьми, нанести відповідну розмітку на підлогу; надавати рукавички й антисептик на вході; надавати окрему кабінку для людей з ознаками ГРВІ чи підвищеною температурою; надавати особам на самоізоляції окрему урну для голосування. Водночас існують правила безпосередньо для виборців. Серед рекомендацій:

дотримуватися правил, встановлених для усіх учасників виборів; не затримуватися у приміщенні дільниць; не відвідувати дільниці з дітьми; викинути засоби індивідуального захисту в спеціальну урну після використання на голосуванні; взяти з собою особисту ручку.

💬 Последние комментарии
ЭТО ОДНОЗНАЧНО !!!
А КТО ГРОМЧЕ ВСЕХ ОРЁТ ЧТО РОССИЯ НАПАДЁТ? ТОЛЬКО ТОТ КТО САМ СОБИРАЕТСЯ НАПАДАТЬ !!!
Весёлый Роджер
Дивлюсь тоби понравилось Шмуля Сруля, про тоби писня, про щиропархатых долбоЭбов, ждучих покращення: "Шизофрения - дулче мелодие,.." мабуть неё сейчас спиваешь та Сало Русское шматом большим нарезаешь? А ведь сука ты склеротная, когда-то брехал що мол ...Сало ны ыим! - Вот же ты пиСдабол сраный, МРАЗЬ холуйская! И так во всём ты, МУДАК тупой и неучь завистливая - от плашек до выплавки металла! Да мне по фую за кого ты там меня считаешь, да хоть за китайца, у которого большие ... Нихау - да ни фуяу!
Луна -2
Кт о кого -Зеленский -Ахметку, либо Ахметов -комика.Тотализатор открыт - делайте ставки ,господа!
гость
что и требовалось доказать - "если слышен денег шелест значит лох идет на нерест".
е
так вали в свою америку..
е
весьма вероятно, уважаемая..будем надеятся на лучшее))
Елена
Всё может быть.