ЦВК оголосила карантинні правила на місцевих виборах – що необхідно знати
Политикаprogolovne.ck.ua26 августа 2020

ЦВК оголосила карантинні правила на місцевих виборах – що необхідно знати

Центральна виборча комісія розробила перелік правил для проведення місцевих виборів в Україні 25 жовтня. Документ спрямували до Кабінету міністрів, який його й розглядатиме. Інформацію про це, з посиланням на novyny.online.ua поширив сайт Канівської міської ради. 

За оприлюдненими даними, у пропозиціях говориться про значну низку правил, які стосуються процесу голосування на виборчих дільницях в умовах карантину.

Також там вказуються правила виборів у закладах охорони здоров’я, в умовах самоізоляції.

Перш за все рекомендації торкаються використання масок, рукавичок та дезінфекційних засобів.

Члени виборчих комісій повинні:

вимірювати температуру людям; контролювати час перебування виборців у приміщенні; запобігати скупченням людей, навіть біля входу в будівлю; користуватися захисними екранами чи окулярами; дезінфікувати дверні ручки, поручні, столи тощо; робити вологе прибирання кожні 4 години; контролювати дистанцію в 1,5 метра між людьми, нанести відповідну розмітку на підлогу; надавати рукавички й антисептик на вході; надавати окрему кабінку для людей з ознаками ГРВІ чи підвищеною температурою; надавати особам на самоізоляції окрему урну для голосування. Водночас існують правила безпосередньо для виборців. Серед рекомендацій:

дотримуватися правил, встановлених для усіх учасників виборів; не затримуватися у приміщенні дільниць; не відвідувати дільниці з дітьми; викинути засоби індивідуального захисту в спеціальну урну після використання на голосуванні; взяти з собою особисту ручку.

Написать комментарий