Политикаcheline.com.ua7 июн.

ЦВК призначила вибори народного депутата в 208 окрузі

nk_hauz/-m9ddi58hv1l2ze-xudb.jpg

Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народного депутата на окрузі 208 у Чернігівській області на неділю, 25 жовтня 2020 року. Відповідне рішення ЦВК прийняла на засіданні 5 червня. Так, комісія отримала посвідчення про смерть народного депутата-мажоритарника Валерія Давиденка, у зв’язку з чим призначила проміжні вибори.

Оскільки виборча кампанія має стартувати наступного дня після опублікування рішення комісії у офіційних засобах масової інформації, ЦВК постановила опублікувати своє рішення у газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр» 26 серпня. За словами голови ЦВК Олега Діденка, в питанні призначення виборів комісія стикнулась з певними складнощами. «Основна з них – це відсутність бюджетних асигнувань для організації підготовки  та проведення проміжних виборів народних депутатів України загалом. Ми багато дискутували і зійшлись на думці, що оптимально буде скористатись практикою, якою вже одноразово користалась Центральна виборча комісія. Закон дозволяє таку можливість розводити в часті питання призначення виборів і питання опублікування відповідного проєкту постанови, після чого починається відповідний виборчий процес. Крім того, при вирішенні цього питання ми ставимо факт публікації постанови в залежність від виділення бюджетних асигнувань на відповідні цілі. В будь-якому питанні є як недоліки, так і позитиви. З одного боку, проведення проміжних виборів з місцевими збільшує навантаження на членів дільничних виборчих комісій, тому що додається ще один бюлетень. Але, в будь-якому випадку це набагато менше навантаження, ніж якщо б, скажімо, на вибори районних рад  буде поширена пропорційна виборча система, там навантаження збільшиться в рази. Крім того, враховувалось, що в країні зараз запроваджений карантин і при організації виборчого процесу потрібно буде вживати заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу. Ці заходи будуть вживатись не межах того фінансування, яке виділяється безпосередньо на місцеві вибори, але також за рахунок Державного бюджету. Також враховувалась загальна тривалість виборчого процесу у 208 окрузі, якщо виборчі процеси розводити у часі і проводити один за одним, сумарно це становитиме близько пів року, що теж не є для виборця оптимальним.   Крім всього сказаного, це дозволить зекономити бюджетні кошти, майже 11 мільйонів, тому що фінансування виборчих комісій буде здійснюватись за однією бюджетною програмою», – сказав голова ЦВК Олег Діденко. За розрахунками Комісії обсяг коштів, необхідних для організації підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата України в ОВО № 208, становить 11 млн 974 тис. 400 гривень.

💬 Последние комментарии
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. К вечеру этого дня украина капитулирует!!!
Весёлый Роджер
А кстати, дэ вони эти людины? Що тварь, уси сгынули? Эй мразь пропиндосная, ну как поясни? Дэ переговоры с диспетчерами? Яка така там военная тайна скрыта? Ась мразь! Отвечай!!!
Весёлый Роджер
ОЙ що ты казал, ты соби у дупу пальцем так попал! А коди твои нациковые батальоны стреляли, вы що тоди орали - так то не ВСУ, то мол добробаты, ми за них не отвечаем! Забул вже, падла ты продажная, мразь щирая!
Весёлый Роджер
Этого не деятель так сказал - а твой сраный МИ-6 набрехал! А ты МУДАК, продажная дешёвка - это передал!
Весёлый Роджер
В отношении лица Голоса щирого маразма - то за свиной пархатой рожей Зели, мордами: 1 - Ринат Ахметов - $ 2,8 млрд; 2- Виктор Пинчук - $1,4 млрд; 3 - Петр Порошенко - $1,4 млрд; 4 - Александр и Галина Герега - $1,3 млрд; 5 - Геннадий Боголюбов - $1,2 млрд; 6 - Юрий Косюк - $1,1 млрд; 7 - Константин Жеваго - $1,1 млрд; 8 - Игорь Коломойский - $ 1 млрд; 9 - Вадим Новинский -$810 млн; 10 - Александр Ярославский - $725 млн; 11 - Сергей Тигипко - $650 млн; 12 - Дмитрий Запорожец - $650 млн; 13 - Филя Жебровская - $480 млн; 14 - Алексей Вадатурский - $450 млн; 15 -Геннадий Буткевич - $415 млн; 16 - Виктор Карачун - $410 млн; 17- Евгений Ермаков -$410 млн; 18 - Николай Злочевский - $400 млн; 19 - Валерий Хорошковский - $400 млн; 20 – Степан Черновецкий - $390 млн; 21 - Владислав и Ирина Чечеткин - $ 380 млн; 22 - Вагиф Алиев - $375 млн; 23 - Дмитрий Фирташ - $370 млн; …… ты ыщо почти 80 щирых пацриотив за счастье УСИХ xoxлов! - таки морд народа пиндоколонии - не видно !!! Сало не роняем, ровными шматами, для хероев -убийц детей него ховаем!
ИДЁТ ТРЕТИЙ ДЕНЬ ГОСПЕРЕВОРОТА В уКРАИНЕ.
ИДЁТ ТРЕТИЙ ДЕНЬ ГОСПЕРЕВОРОТА В уКРАИНЕ.
"каменяр" и "голос разума" - ГОВНОПЛЮИ!!!
"каменяр" и "голос разума" - говноплюи! НАБИРАЮТ ПОЛНЫЙ РОТ ГОВНА И ПЛЮЮТ ВО ВСЕ СТОРОНЫ. ЗАБАВА ТАКАЯ У ЭТОЙ НАЦИИ!