ЦВК розглянула скаргу Київської обласної організації партії "Наш край"
Политикаmykyivregion.com.ua14 декабря 2020

ЦВК розглянула скаргу Київської обласної організації партії "Наш край"

Нещодавно до ЦВК надійшла скарга від політичної сили "Наш край", яку вона розглянула

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "ЦВК".

У скарзі партія просила визнати протиправною бездіяльність Київської обласної територіальної виборчої комісії щодо неналежного виконання, зокрема, постанови ЦВК від 27 листопада 2020 року № 527. А також – встановити факт одноразового грубого порушення зазначеною ТВК вимог Конституції України, Виборчого кодексу України та законів України і достроково припинити повноваження всього її складу.

Також там було сказано,що вказана виборча комісія не здійснює повноваження Фастівської міської ТВК щодо проведення на виборчих дільницях повторного підрахунку голосів виборців з виборів депутатів Київської обласної ради та встановлення підсумків голосування з цих виборів в межах територіального виборчого округу № 9. Окрім того – не встановлює результати виборів депутатів вказаної облради з урахуванням протоколу про підсумки голосування в межах зазначеного округу та не складає відповідний новий протокол.

Розглянувши скаргу та інші матеріали, Комісія констатувала, що, як вбачається із наявних у неї документів, вказана обласна ТВК у ході виконання постанови ЦВК від 27 листопада 2020 року № 527 вжила заходів, зокрема, щодо організації замість Фастівської міської ТВК проведення на виборчих дільницях повторного підрахунку голосів виборців з виборів депутатів Київської обласної ради на підставі виборчої документації, що перебуває на зберіганні в архівному відділі Фастівської РДА. З цією метою була створена відповідна робоча група, яка  станом на 8 грудня 2020 року завершила виконання підготовчих робіт щодо вилучення зазначеної документації, - йдеться у повідомленні.

Далі зауважується, що на момент розгляду скарги Київською обласною ТВК вчинялися дії щодо виконання зазначеної постанови Комісії. Відтак ЦВК відмовила у задоволенні цієї скарги.

У повідомленні йдеться, що разом з тим зазначену комісію зобовʼязано невідкладно після завершення прийняття виборчої документації з виборів депутатів Київської обласної ради від архівного відділу Фастівської РДА вчинити дії та скласти документи, визначені постановою ЦВК від 27 листопада 2020 року № 527.

Також Комісія звернула увагу вказаної ТВК на необхідність неухильного дотримання нею вимог виборчого законодавства України під час виконання її повноважень. Водночас Комісія звернулася до Державної архівної служби України та Фастівської районної державної адміністрації для вирішення питань щодо отримання цією обласною виборчою комісією в указаному архівному відділі відповідної виборчої документації та транспортування її до місця проведення повторного підрахунку голосів виборців, - говориться у на сайті ЦВК.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Петро Лексеич -то сейчас никто .. а Байдену не с руки общаться с таким погорелым другом .
е
Вон Юле-волю орали? И? А потом оказывается, она по решениям майданной влады, преступные договора с Россией по газу подписала... Так Янукович оказывается её правильно посадил, и? Кто-то из вас майдановцев признал что Янык был прав? ...то то же...
Луна-2
Привет краса ты наша вумная.Ну хорошо а что они сделали так? Развалили всю страну - уничтожиди промышленность (пусть до них,но они тоже несут ответственность).Подняли сумасшедшие тарифы на ЖКХ.(тебе краса ты наша, не пришли еще квитанции за отопление? )Уничтожили медицину, и при этом говорят, что не будут пользоваться российской вакциной(, когда сами уже привились).Обещали закончить войну на Донбассе ( уже который год длится война ) Что они по -твоему сделали так?ь
Весёлый Роджер
А звиняйте, пан провокатор дегенератор! Можно одно уточнение? А шо, писли майдана, у стране победившего рагулизма перестали воровать? А шо экс. вугольный министр Продан – 800млн грн, с кулей у лоб - Сеней Кроликом – 2 млрд $ –«Железна стена» - вже на шконке баланду хавают, чи на своих виллах вискарь? ОТВЕТА на то нима?! Отож! Москали – вы хотите жить як щирые вильные бандерлоги - тоди выходите из берлоги! Кожному участнику – вантуз в подарок! Сортиры Мира ждут вас! Сала Байдену - спасителю дерьмократии! Геть путинцев и падлюку Трампа! Панду Гэть! Смерть творогам! ТакЪ Победим!
е
Привет, ничего нового.. Даже последующий перевод стрелок и включение склероза идёт чётко по плану)))
Вставай страна огромная
НАВАЛЬНОМУ - ВОЛЯ, ПЛЕШИВОЙ МРАЗИ - СМЕРТЬ!!! БЕЙ МЕНТОВ, СПАСАЙ РОССИЮ!!! ВЫХОДИМ ВСЕ, И СНЕСЕМ ЭТОТ ХУЙЛОВСКИЙ ВОРОВСКОЙ РЕЖИМ!!!!
Весёлый Роджер
Вот звиняй конечно Гость! Но я, мабуть не тильки до вас, як до всех тут обращаюсь! А помните как вы ухмылялись, коди першие запизденцы пошли по улицам городов Украины, ну да... с Бандерой и москаляками, шо треба развесить на гиляках? Вспомнил? Ну добре! А як ухмылялись, шо мол да нЫчого, то хлопцы прикалываются ... Вспомнил? Ну как? Здобули панов рагулей? Ну и шо плачитесь? А ведь предупреждали вас москали клятые, шо доскачитесь вы до пропасти ... Ну скажи что я не прав?