Политикаwww.ukrinform.uaJun 3

ЦВК затвердила Антикорупційну програму до 2023 року

nk_hauz/-mbi7saziomudlvo2eyf.jpg

Центральна виборча комісія на виконання Закону України “Про запобігання корупції” розробила Антикорупційну програму ЦВК на період 2021-2023 років та затвердила її на своєму засіданні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба секретаріату Комісії.

“Так, Антикорупційна програма спрямована на запровадження та реалізацію комплексу додаткових заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції в діяльності Комісії. Відповідно до програми, це відбуватиметься шляхом ідентифікації корупційних ризиків, їх оцінки, встановлення причин, що їх породжують, а також розроблення та впровадження заходів, які допоможуть усунути та запобігти виникненню таких ризиків”, - йдеться в повідомленні.

Положення цієї програми є обов’язковими для дотримання всіма членами Комісії та працівниками секретаріату Комісії. Також Антикорупційна програма ЦВК буде надіслана до Національного агентства з питань запобігання корупції на погодження.

Як повідомлялося, 27 квітня ЦВК затвердила звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у своїй діяльності. Комісія ідентифікувала корупційні ризики у своїй діяльності, описала та оцінила їх – було виявлено, ідентифіковано та оцінено 26 корупційних ризиків, із них 10 ризиків із середньою пріоритетністю та 16 ризиків із низькою пріоритетністю.

За результатами їх оцінки ЦВК підготувала опис ідентифікованих корупційних ризиків, чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, а також напрацювала пропозиції щодо заходів з їх усунення (мінімізації рівня).

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!