Политикаuatv.ua3 авг.

ЦВК затвердила бюджет для проведення виборів президента та народних депутатів

Центральна виборча комісія (ЦВК) України затвердила орієнтовні витрати для включення до бюджетного запиту для проведення виборів президента і чергових парламентських виборів, зазначає прес-служба ЦВК. “3 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії”, – йдеться у повідомленні. На парламентські вибори з бюджету запросять 1,857 млрд грн (в 2019 році) й 36,8 млн грн (у 2020 році) для проведення проміжних виборів народних депутатів у п’яти одномандатних виборчих округах у разі їхнього призначення: за бюджетною програмою 6731040 “Проведення виборів Президента України” у сумі 2 мільярди 354 мільйони 880 тис. гривень;за бюджетною програмою 6731020 “Проведення виборів народних депутатів України” у сумі 1 мільярд 949 мільйонів 620 тис. гривень;за бюджетною програмою 6741020 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” у сумі 247 мільйонів 11 тис. гривень;за бюджетною програмою 6731050 “Функціонування Державного реєстру виборців” у сумі 223 мільйона 539,6 тис. гривень. Чергові президентські та парламентські вибори в Україні мають відбутися навесні й восени 2019 року відповідно. Нагадаємо, що ЦВК працює над оновленням систем кібербезпеки перед виборами. Центральна виборча комісія напередодні президентських та парламентських виборів вживає заходів, щоб оновити та розвивати ІТ-інфраструктуру, а також впроваджує сучасні програмні засоби захисту інформації для підвищення стійкості перед сучасними кіберзагрозами.

💬 Последние комментарии
кипчак
Что у действующих советников президентов США на уме, то у отставных - на языке. И по тем, и по другим психбольница плачет.
кипчак
" дуже пінязий маш ?" - много денег имеешь? - по-польски.
Куарк
Этому Рокко сиффреди который знает о сексе всё,наверное Стаханов в тонком сне явился и заповедал долбить и долбить.
кипчак
Самое страшное, что может сделать Украина Бларуси - отказаться от электроэнергии, все остальное из области международных террористических организаций (диверснты и брехня)
Рокк
Весёлый дурень Горбачёв сломал Союз - всё нипочём.
А потом
В Севастополе власти лет 200 тому назад объявили 'чуму' и народ два года терпел.
е
по поводу ДнепроГЭС не совсем точно.. по советским нормативам срок ее эксплуатации 100 лет(а они более жесткие чем забугорные), т.е. до 2032-2033 годов, другое дело, что ее дважды пытались взорвать во время войны... по поводу Киевской ГЭС большой: привет тем кто построился в отводном канале самовольно - это место аварийного сброса воды в случае ЧП на самой дамбе..