Политикаwww.unian.ua11 июл.

У "БПП" дали песимістичний прогноз щодо можливості оновлення складу ЦВК завтра

На його думку, компромісів ще не знайдено, і виносити це питання на голосування «навряд чи хтось наважиться». Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко не бачить необхідної кількості голосів для запланованого на четвер, 12 липня оновлення складу Центральної виборчої комісії. Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав журналістам, відповідаючи на запитання, чи розглядатиме завтра парламент оновлення ЦВК. «Я думаю, що справді ми побачимо в залі питання нового Центрвиборчкому, але чи буде проголосоване це питання - ось тут є, насправді, дуже велике запитання. Я, чесно кажучи, на жаль, достатньо песимістично дивлюся на ці перспективи. І поки що я не бачу голосів за те, щоб ми оновили Центрвиборчком завтра», - наголосив Денисенко. На його думку, компромісів у цьому питанні ще не знайдено, і виносити його на голосування «навряд чи хтось наважиться». «Поки що, станом на зараз, я, на жаль, достатньо песимістично дивлюся на можливість оновлення ЦВК на цій сесії», - констатував Денисенко. Як повідомляв УНІАН, президент Петро Порошенко вніс до парламенту подання про призначення на посади членів ЦВК Алли Басалаєвої, Наталії Бернацької, Михайла Вербенського, Андрія Євстігнєєва, Ірини Єфремової, Ольги Желтової, Олега Конопольського, Світлани Кустової, Ольги Лотюк, Віталія Плукаря, Євгена Радченка, Тетяни Сліпачук, Леонтія Шипілова та Тетяни Юзькової – усього 14 кандидатур. Усі 14 кандидатів пройшли спеціальну перевірку, за результатами якої отримали позитивні висновки. 7-річний термін повноважень 13 з 15 членів Центрвиборчкому давно сплинув. Відповідно до пункту 21 ч. 1 ст. 85 Конституції, Верховна Рада за поданням президента призначає та звільняє членів ЦВК. Тож з 14 кандидатур на посади членів ЦВК парламент має обрати 13. Як повідомив голова фракції «БПП» Артур Герасимов, питання оновлення складу ЦВК буде в порядку денному пленарного засідання в четвер, 12 липня.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...