Политикаwww.ukrinform.uaAug 31

У делегації, яка вирушила із Президентом до США, депутатів Ради немає – Разумков

nk_hauz/kMr9b0VnR.jpeg

Верховна Рада не направляла жодного народного депутата до складу офіційної делегації, яка 30 серпня вирушила із Президентом Володимиром Зеленським до США.

Про це Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав під час брифінгу, який відбувся біля будівлі парламенту у віторок, передає кореспондент Укрінформу.

"Від Верховної Ради не поїхало жодного депутата. Ми нікого не направляли у відрядження до Сполучених Штатів Америки в межах візиту Президента", — зазначив Разумков.

Водночас спікер наголосив, що в разі необхідності направлення парламентської делегації до США, це обов'язково буде зроблено.

Як повідомляв Укрінформ, зустріч президентів України Володимира Зеленського та США Джозефа Байдена перенесли на 1 вересня через завершення евакуації американців з Афганістану. Попередньо зустріч планувалася 31 серпня.

Операція з виведення військ США з Афганістану має бути завершена 31 серпня.

15 серпня вранці таліби без бою ввійшли до Кабула. "Талібан" заявив, що контролює усю територію Афганістану. Президент Ашраф Гані залишив країну.

З країни наразі евакуйовано понад 110 тисяч осіб, ще тисячі очікують на евакуацію.

26 серпня внаслідок підриву терориста-смертника біля аеропорту Кабула загинули близько 170 афганців і 13 військовослужбовців США. Відповідальність за напад узяв на себе ІДІЛ.

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Наш девиз: "Пушки вместо шприцев!".
Starый Йухан
Вообще то Малороссия, Новороссия и Слабожанщина - это российские территории временно оккупированные украинцами.
Елена
Всё они там знали что талибы возьмут страну и не скрывали этого,просто не думали что так быстро, козлослик а ведь это эффективная экономика Штатов,первая Армия в мире и не смогли одолеть голодранцев,которым никто не помогал,ну чуть-чуть Пакистан по немногу,а как же так? запомни, Украина не Афганистан, Запад нам поможет,и это факт.
Елена
Он ещё будет президентом,вот увидишь.
Елена
Как создал Коломойский такой ПриватБанк ,такой эффективности до него в Украине на то время не было,по мировым стандартам
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И выбран новый человек: "одним из 450 депутатов Государственной Думы нового созыва станет Анатолий Вассерман".