Политикаukrainian.voanews.com4 мая

У Гельсінській комісії США заявили про підтримку України

nk_hauz/-mznnlw8_lqw3myge8_w.jpg

Голова Гельсінської комісії США сенатор-демократ Бен Кардин, та конгресмен-республіканець Річард Хадсон під час зустрічі з членами української делегації в ОБСЄ 30-го квітня заявили про сильну та двопартійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України у Конгресі США. Про це йдеться у повідомленні на сайті Гельсінської комісії (Комісія з безпеки та співробітництва у Європі).

Так, Хадсон заявив, що США лишаються "сильно та твердо об'єднаними у підтримці України".

Сенатор-демократ Бен Кардин підкреслив, що США підтримували Україну.

Гельсінська комісія, відзначає сайт організації, це комісія уряду США, яка просуває права людини, військову безпеку та економічну співпрацю у 57 країнах Європи, Євразії та Північної Америки. Членами комісії є 9-ро сенаторів, 9-ро законодавців Палати представників Конгресу, а ще 3-є представляють виконавчу владу.

Як повідомляється, з українського боку у зустрічі взяли участь Микита Потураєв та Артур Герасимов.

💬 Последние комментарии
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?
---
....чтоб тебя на Земле не теряли постарайся себя не терять....не знаю чьи это слова,но они теперь всегда будут звучать его голосом....