Политикаwww.ukrinform.ua6 нояб.

У Гетеборзі призначили почесного консула України

nk_hauz/-mlsslv00il9d0u_pa9q.jpg

Почесним консулом України в місті Гетеборг, Королівство Швеція, став президент та генеральний директор Sigma Technology Group Карл Тове Вікінгссон.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба посольства України в Швеції.

«Після багатьох років плідної співпраці з Україною Карл Вікінгссон, президент та генеральний директор Sigma Technology Group, стає першим почесним консулом України в Західній та Південній Швеції», - зазначили в пресслужбі.

Вікінгссон виконуватиме консульські функції у ленах (одиниця адміністративно-територіального поділу Швеції (округ чи область) – ред.) Вестра Геталанд, Сконе, Холланд, Йончепінг, Кроноберг та Блекінге.

«Створення почесного консульства України в Гетеборзі на чолі з Карлом Вікінгсоном відкриває нові можливості для динамічної співпраці між нашими країнами та демонструє подальшу відданість Sigma Group підтримці ділових зв’язків з Україною. Офіс Sigma Technology у Гетеборзі стане простором для співпраці у консульських справах та для обговорення шляхів ще більшого зближення Швеції та України», - йдеться в повідомленні.

Тимчасовий повірений у справах України в Королівстві Швеція Олена Полуніна привітала Вікінгссона з призначенням, зауваживши, що «його цінні знання та практичний досвід у співпраці з Україною, а також щира любов до країни є основою для подальшої успішної роботи».

У свою чергу, Вікінгссон розповів, що продовжить робити внесок у розвиток співробітництва між двома країнами. «Під час співпраці з українською командою нам вдалося побудувати екосистему, яка сприяє тісним взаємовідносинам між компаніями Sigma Group, технічними університетами та клієнтами. Українці прагнуть розвиватися та впроваджувати інновації, вони орієнтовані на результат та є відданими партнерами, що важливо для успіху в бізнесі. Я твердо налаштований продовжувати наші зусилля у сприянні стартапам та підприємництву в Україні і створювати основу для плідного партнерства з обох сторін», - сказав Карл Вікінгссон.

Зауважується, що Швеція та Україна є давніми партнерами. Швеція була однією з перших країн Північної Європи, яка визнала Незалежність України. Впродовж останніх років королівство знаходиться в топ-20 країн, що інвестують в українську економіку. Окрім значного політичного, фінансового та соціального співробітництва, Україна та Швеція розвинули науково-технічне партнерство.

Як зазначається, високий рівень технічної грамотності, добре розвинена ІТ-галузь та близькість до Європи є одними з факторів успіху та сприятливої співпраці між країнами. 

💬 Последние комментарии
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...
е
уважают за дела, за поступки, а она тебя за что уважает-то? за маты в сторону оппонентов(хотя утверждает что неприемлет их) или за бездоказательный бред(который РЕГУЛЯРНО тут развенчивают) или может за принципиальную позицию(так ты вечно вертишься как флюгер)???за что, а трепло?
е
Елена, так что ты тут пела про мощь и поддержку?)))НИКОМУ Украина не нужна и НИКТО за нее воевать не станет...
кипчак
С таким уровнем и условиями жизни, созданными властями, запуганными радикалами и "патриотами" заболеваемость докатилась до такого уровня, что до 60 лет большинство населения больно неизлечимыми и тяжелыми недугами, не позволяющими нормально работать. На больничные предпринимателям и государству видимо приходится тратить больше, чем получать от увеличения трудового стажа. Вот и все "достижения" открытых гидных и скрытых (якобы отличных от них, на чем и вылезли в победители на выборах) Зелефанов.
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.