Политикаrubryka.com16 мая

У "Голосі" підбили підсумки за два роки свого існування та розповіли про плани на майбутнє

nk_hauz/-m_pl7oqqy86uyjev9-f.jpg

16 травня 2019 року було створено партію "Голос", якій сьогодні виповнюється 2 роки. 

Про це повідомили у пресслужбі партії.

"За ці два роки ми разом із тисячами партійців та прихильників пройшли складний шлях, на якому були перемоги та невдачі, але зараз "Голос" – політична сила, представлена в 23 регіонах країни", – зазначають у партії.

У "Голосі" вважають, що наразі партія переживає "виклики росту". Попри це там зазначають, що вони намагаються довести, що вони є партією "реальних результатів в інтересах українців".

"Голос" – велика організація, що має політичний вплив на всіх рівнях життя суспільства: національному, регіональному, місцевому. Ми пройшли парламентські вибори, отримали тисячі голосів на місцевих виборах-2020, розбудовуємо нові осередки на Заході та Сході, на Півдні та Півночі, в Центрі та у Києві. У партії – більше 350 депутатів всіх рівнів і вони прагнуть виконувати нашу програму на місцях. Наша команда постійно поповнюється професіоналами, які забезпечують розвиток партії", – зазначають у "Голосі".

Щодо перспектив у майбутньому у партії стверджують, що бажають надалі збільшувати свій вплив, "щоб притомні професійні люди, орієнтовані на результат, люди, які поділяють ліберальні західні цінності, прагнуть бачити Україну на євроатлантичному шляху, збільшували свій вплив".

Так само у "Голосі" заявляють, що надалі партія прагне отримати нові перемоги на наступних виборах.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...