У "Голосі" підбили підсумки за два роки свого існування та розповіли про плани на майбутнє
Политикаrubryka.com16 мая 2021

У "Голосі" підбили підсумки за два роки свого існування та розповіли про плани на майбутнє

16 травня 2019 року було створено партію "Голос", якій сьогодні виповнюється 2 роки. 

Про це повідомили у пресслужбі партії.

"За ці два роки ми разом із тисячами партійців та прихильників пройшли складний шлях, на якому були перемоги та невдачі, але зараз "Голос" – політична сила, представлена в 23 регіонах країни", – зазначають у партії.

У "Голосі" вважають, що наразі партія переживає "виклики росту". Попри це там зазначають, що вони намагаються довести, що вони є партією "реальних результатів в інтересах українців".

"Голос" – велика організація, що має політичний вплив на всіх рівнях життя суспільства: національному, регіональному, місцевому. Ми пройшли парламентські вибори, отримали тисячі голосів на місцевих виборах-2020, розбудовуємо нові осередки на Заході та Сході, на Півдні та Півночі, в Центрі та у Києві. У партії – більше 350 депутатів всіх рівнів і вони прагнуть виконувати нашу програму на місцях. Наша команда постійно поповнюється професіоналами, які забезпечують розвиток партії", – зазначають у "Голосі".

Щодо перспектив у майбутньому у партії стверджують, що бажають надалі збільшувати свій вплив, "щоб притомні професійні люди, орієнтовані на результат, люди, які поділяють ліберальні західні цінності, прагнуть бачити Україну на євроатлантичному шляху, збільшували свій вплив".

Так само у "Голосі" заявляють, що надалі партія прагне отримати нові перемоги на наступних виборах.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ВАХ
    17 мая 2021
    Закрывайтесь Соросятня чи будете усе сидеть! Вам капець!
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.