У "Голосі" розповіли про роботу з Вакарчуком
Политикаrubryka.com04 июля 2021

У "Голосі" розповіли про роботу з Вакарчуком

Народна депутатка від партії "Голос" і членкиня парламентської групи "Справедливість" Юлія Клименко вважає, що екслідер політичної сили Святослав Вакарчук своїм рішенням піти з політики підвів своїх однопартійців.

У випадку "Голосу" на парламентських виборах 2019 року обирали не лише тодішнього лідера партії — Святослава Вакарчука, а й команду, стверджує Клименко: "Я не думаю, що обирали винятково Вакарчука. Соціологія це не показувала".

Депутатка також сказала, що розмовляла з Вакарчуком щодо його рішення піти з Верховної Ради та з партії.

"Я не знаю, що відбувається. Можливо, він через особисті причини не хоче й не може активно займатися [політикою], але він де-факто відсторонився від процесу, і розраховувати на те, що прийде Вакарчук і розв'яже усі проблеми, не доводиться", — говорить вона.

На думку Клименко, своїм рішенням про вихід із "Голосу" та політики Вакарчук "нас підвів".

"Для мене була неприємна ситуація, коли мене ставлять до відома за 30 хвилин до публічного оголошення, що лідер партії вирішив піти з керівництва політсили. Я особисто приходила, бо вірила, що Вакарчук — щось нове, і він для мене уособлював нову політику. Хоча в мене були й інші пропозиції", — сказала вона.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    04 июля 2021
    Вакарчуку с его голосом осталось только что в общественном сортире : «ЗАНЯТО !» орать осталось !
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
да, имеет тебя во все дыхательные и пихательные...
е
повторяю вопрос, для такой тупой как ты: 190 млрд влито в экономику Польши БЕЗДВОЗМЕЗДНО, а сколько дали Украине на ТЕХ ЖЕ условиях?.. в прошлый раз ты от этих вопросов слилась в унитаз, вместе со своей америкой...
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...