У ЄВРОПІ УВАЖНО СПОСТЕРІГАЮТЬ ЗА ПОЛІТИЧНИМИ ПЕРЕСЛІДУВАННЯМИ В УКРАЇНІ - КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ
Политикаprm.ua8 дней назад

У ЄВРОПІ УВАЖНО СПОСТЕРІГАЮТЬ ЗА ПОЛІТИЧНИМИ ПЕРЕСЛІДУВАННЯМИ В УКРАЇНІ - КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ

У Європі уважно спостерігають за політичними переслідуваннями в Україні.

Про це в ефірі "Прямого" заявила народна депутатка фракції "Європейська Солідарність", голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"В цей час дуже важливо, щоб на різних щаблях, у різні способи, якщо не на державному рівні, то принаймні або на політичному, або на парламентському зміцнювалися зв’язки з тими, хто розуміє цінності, хто дійсно відстоює цінності демократії, безпеки, міжнародного права, поваги до прав людини. І це якраз та світова платформа партій, яка відстоює такі цінності. Тому для нас є важливим бути серед однодумців, які, крім того, що бачать, розуміють і готові підтримувати нас у протидії загрозам, також дуже уважно спостерігають за внутрішньою ситуацією в Україні, за тими загрозами, які сьогодні з’явилися для демократії в Україні, які абсолютно однозначно називають ті 20 і більше відкритих справ проти п’ятого президента України, проти волонтерів, проти військовослужбовців і ветеранів, які сьогодні відкриваються в Україні як політичні переслідування.

Вони, очевидно, прискіпливо будуть також спостерігати за нашими виборами, які мають відбутися восени цього року. І вже висловлюють стурбованість стосовно того, чи вдасться ці вибори провести на такому рівні демократичних, прозорих і відкритих стандартів, як відбувалися вибори президентські і як відбувалися вибори парламентські", - заявила Климпуш-Цинцадзе.

Раніше партія "Європейська Солідарність" отримала статус Observer Member у Міжнародному демократичному союзі (International Democrat Union).

Написать комментарий