У Кабміні похвалилися екологічними досягненнями
Политикаgreenpost.ua09 сентября 2020

У Кабміні похвалилися екологічними досягненнями

Усього нарахували п’ять важливих втілених у життя проєктів

Новостворене Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відзвітувало про свої перші досягнення. Інформацію розмістили на офіційному сайті Кабінету Міністрів України

Найбільше у Кабміні задоволені поверненням пріоритетності екологічної політики в роботу Уряду. 

Згадали також про   імплементацію закону “Про інвентаризацію лісів”. На думку урядовців проєкт дозволить отримати повну інформацію про стан українських лісів.

Одним з досягнень у профільному міністерстві вважають підвищення конкурентності електронних торгів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, що посприяло за останні 8 місяців  збільшенню ціни ділянки у 15 разів.

Також урядовці згадали  про розширення територій природно-заповідних фондів і приєднання до європейської системи моніторингу повітря. 

Нагадаємо, новий міністр Мінприроди пообіцяв розробити Державну стратегію управління лісами.

Відомо,Кабмін ухвалив рішення про створення окремого Міністерства захисту довкілля. Відповідну постанову уряд прийняв сьогодні, 27 травня, на своєму засіданні. Міністерство захисту довкілля було вирішено утворити шляхом виділення його з Мінекоенерго, а не поділу.

До цього   питаннями екологічної політики у складі Мінекоенерго опікувалася в.о. міністра Ольга Буславець. За 100 днів діяльності нового уряду та перебуванні на посаді Ольги Буславець в роботі Мінекоенерго відбулась ціла низка змін та неоднозначних кадрових рішень.

Як писав GreenPost раніше, екологічна тематика без якісних наукових досліджень дає політикам можливості для маніпуляцій у передвиборчий період.  

2 комментария

Написать комментарий
 • Спасайся кто может
  09 сентября 2020
  Ага потопы в Закарпатье тому свидетельство. Досягненнь ппц сколько.
  Ответить
 • здобули
  09 сентября 2020
  пожар в лесхозе под Купянском в доказательство успехов
  Ответить