Политикаwww.ukrinform.ua11 янв.

У Канаді вимагають визнати вартових Ісламської революції терористами

nk_hauz/-lygityx3jdtc7rzbi9d.jpg

Канада має негайно законодавчо визнати іранський корпус вартових Ісламської революції терористичною організацією.

Про це в Оттаві заявив тіньовий міністр закордонних справ Канади Ерін Отул, коментуючи катастрофу літака МАУ в Ірані.

“Уряд має притягти до відповідальності винуватців трагедії. Слід негайно реалізувати внесену Консервативною партією та ухвалену парламентом у 2018 році заяву про визнання корпусу вартових Ісламської революції терористичною організацією”, - сказав Отул.

Він закликав владу Ірану усіляко сприяти міжнародному розслідуванню, зокрема відкривши доступ до чорних скриньок літака. “Інформація, що літак “МАУ рейсу 752 був збитий іранським режимом, дуже тривожна. Канадці заслуговують на відповіді і заслуговують на них зараз”, - зазначив опозиціонер.

Як повідомлялося, український літак розбився вранці 8 січня після зльоту з тегеранського летовища ім. Імама Хомейні.

На борту літака, що здійснював рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, перебували 176 осіб: 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед них 11 українців - двоє пасажирів та дев'ятеро членів екіпажу. Серед загиблих - 82 громадян Ірану, 63 - Канади, 10 - Швеції, 4 - Афганістану, а також по 3 громадян ФРН та Великої Британії.

Влада Канади, США, Великої Британії заявила, що літак, ймовірно, був збитий іранською ракетою.

💬 Последние комментарии
Каменяр
В майбутньому нам частенько доведеться читати в новинах про конфлікти на китайсько-фінському кордоні.
Каменяр
Росія знайде привід для розпалювання війни навіть якщо його там немає і бути не може. Згадайте вбитих снігурів, розстріляних під Корсунем кримчан чи розіп'ятого хлопчика. Я вже не говорю про пропагандистські вкиди типу "США будує базу на території 5 гімназії Севастополя"
Каменяр
Російсько-українська війна, якої ніхто не хоче? Просто НЕПРАВДА. Росія вже розпочала війну, і робить неабиякі кроки для подальшого її розпалювання
Каменяр
Путин буде розповідати про міжнародне право, яке він грубо порушує ? це в тренді кремлівських довгожителів
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!