Политикаwww.ukrinform.uaSep 15

У Києві можуть скасувати посаду голови КМДА

У новій редакції закону «Про столицю», яку підготували і незабаром обіцяють представити на розгляд в парламент депутати, такої позиції, як глава Київської міськдержадміністрації може взагалі не виявитися.

Про це сказав перший заступник глави депутатської фракції партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в інтерв'ю LB.ua. "Можливо, в новій редакції закону «Про столицю» такої позиції, як глава КМДА, взагалі не буде. Зрозуміло, що зараз вона є в Конституції, але в тих змінах, які ми плануємо в цілому по децентралізації, не буде глав ОДА. Київ хоч і регулюється окремим законом «Про столицю», але він не може випадати із загальної канви. Якщо у всій країні не буде ОДА, чому вона буде в Києві? Відповідно «танці» навколо посади голови КМДА вже втрачають актуальність", - сказав Корнієнко. Він підтвердив, що натомість з'являться префекти. Корнієнко запевнив, що нову редакцію закону буде представлено вже незабаром. На питання про те, хто автори законопроекту, він відповів: "Наші депутати. Група депутатів. (...) У тему децентралізації більш поглиблений Віталій Безгін, він був членом правління київського «Демальянсу» свого часу, який займався наглядом за збільшенням ролі локального самоврядування. Ми ще у 2016-му разом боролися проти скасування виборів до райрад. Є ще Мітя Гурін, Гео Лерос, Анна Бондар - у них вийшло гарне співробітництво в рамках комітету".

💬 Последние комментарии
е
Ха, до правда глаза колет и бревно в глазу уже не помещается?))))
е
Елена, статья как раз про тебя и про то КЕМ ты являешься....
Ну, хоче і все!
Бандера хче прийти.
Елена
Свободен недоумок.гуляй.
Морж
А как я, простой гражданин Украины, могу повлиять на тех кто выдвигает кандидатуры в депутаты, президенты ? Как народ на это может повлиять ?! ...то холопов – Зеленских и Порошенок - к политике народ и близко бы не подпустил… Чо ты мелешь ?!
Антиелена
А у Пиндосии твоей сколько, дура ты майданутая? Забыла про то, что они вообще перестали публиковать данные о ВВП, потому что минус у них? А ты, сука, я вижу Президента слушаешь?!)) Правильно, тебе полезно! А касательно прошлого какие уроки ты, бездарь, извлекла из истории Украдины? А я тебе скажу. Вся история Украдины - это история передела собственности. Подчеркиваю, передела, а не создания! Ты бы лучше на курсы какие сходила что ли! ТП!
Антиелена
О, как задевает, говно ты безмозглое! Это ты пи@дишь как Троцкий, научись хоть по буквам на клавиатуре попадать. Сразу видно, что мозг продала вместо почки! Это ты в сети такая смелая, мразь майданутая? Пи@дуй сортиры мыть у гейропу, это все что ты умеешь.