У Києві представили платформу для обговорення майбутнього Білорусі
Политикаwww.ukrinform.ua11 июня 2021

У Києві представили платформу для обговорення майбутнього Білорусі

У Києві представили опозиційну платформу «Білорусь 2:0. Робимо разом» з метою сформувати товариство людей, які готові прийти на зміну нинішньої влади у Білорусі.

Платформу представили її організатори на прес-конференції в Укрінформі на тему: «ГО «Білорусь 2: 0.Робимо разом»: про реальні перспективи демократизації Білорусі».

Платформа заснована у Києві, і на ній пропонується всім здоровим силам у Білорусі обговорювати і висловлювати свою думку про майбутнє країни, розповів голова правління ГО «Білорусь 2:0. Робимо разом» Сяргей Бульба.

«На хвилі протестів активісти зрозуміли помилковість тези, що спочатку скинемо Лукашенка, а потім подумаємо, що будуватимемо далі. Так виникла ідея створення нової моделі бачення Білорусі майбутнього. Ми розуміємо, що на сьогодні Лукашенко «доїдає» і розпродає свою БРСР. І коли влада зміниться, це буде рівний, зачищений майданчик, тому що економіку знищено вщент. Ми можемо братися і будувати новий проєкт, якого ще не було, і тому створюємо цей майданчик», - сказав Бульба.

Представлена ​​платформа має на меті сформувати спілку людей, які готові прийти на зміну нинішньої влади, - зазначила співзасновник ГО «Білорусь 2:0. Робимо разом» Тацьцяна Мартінава.

«Щоб режим упав, здавалося б, достатньо прибрати Лукашенка, його міністрів, генералів, червоних директорів заводів. Але ми отримаємо порожнечу, і ми прекрасно розуміємо, що якщо нагорі таких систем утворюється порожнеча, то туди приходять ще страшніші люди і значно жорстокіші режими. Щоб нагорі не було порожнечі, її спочатку потрібно заповнити. І в силових структурах, і в апараті чиновників достатньо людей, які підтримують зв'язок з рухом опору, і в новій Білорусі вони не повинні піддаватися утискам і люстрації», - сказала Мартінава.

Проєкт «Білорусь 2:0. Робимо разом» декларує аналітичне переосмислення проблем Білорусі, підготовку нового демократичного ладу, економічних змін у цій країні, а також нового етапу розвитку білорусько-українських відносин.

3 комментария

Написать комментарий
 • Санитар психушки
  11 июня 2021
  Ха-ха, дебилы.
  Ответить
 • уКРЫ ДЕЛЯТ БЕЛАРУСЬ
  11 июня 2021
  А почему хохлэнд не обсуждает будущее шышыа, Германии, Франции, мелкобритании? Кишка тонка, или ума не хватает? Свора собак напала на Беларусь, а укрошакалы уже тут как тут - обсуждают будущее! А если бы вдруг Беларусь затеяла обсуждать смену режима в украине, что бы выли тогда укрошакалы?
  Ответить
 • Реформы и будущее
  11 июня 2021
  О, у бульбашей начинается новая веселая жизнь. Скоро они узнают что это такое!
  Ответить
💬 Последние комментарии
Кот
Да есть ещё за чем тянуться... Чего мелочиться,даёшь 3000 лет и баста!!!
-----
Что не нравиться мразь ТУПАЯ? «Елена …ответы тебе в Википедии все есть,там и ищи.»
Весёлый Роджер
Ты добавь туда 30 000 хорошо обученных и вооруженных пиндосных наёмников, включая запизденских кровавых убийц! Ты що тварь продажная опять про них забыл? А Сашко, а Сеня и др. убийцы?
Весёлый Роджер
Ты мразь ТУПАЯ по порядку отвечай! А не вопросом на вопрос ТАКИ ДА? Отвечай тварь продажная! Тем более, я уже тебе отвечал про Грозный в связке с бомбёжкой пляжа в Зугрэсе кассетными бомбами! Ты опять забыл чи сделал вид шо забыл? У сраку ты эбаный дэбил!
Елена
Грозный помнишь? использование артиллерии, РСЗО и авиации,танков и миномётов,не помнишь?это разве не Армия была?я думаю ВС РФ то были,а разве нет?а Грозный и другие Бамуты не российские города?
Елена
Как там с интервентами?
-----
«Обосрался - обтекай, не можешь - впитывай...» - народна мудрость от «е»!