Политикаhmarochos.kiev.uaAug 18

У Києві пройде четвертий Міжнародний саміт мерів. Що там буде?

nk_hauz/-yr-dT77R.jpeg

Цьогоріч очікують, що участь у саміті візьмуть близько 130 мерів українських та іноземних міст.

28 вересня в Києві відбудеться четвертий Міжнародний саміт мерів на тему «Міста на передовій: розвиток попри глобальні виклики». Саміт організовує Western NIS Enterprise Fund.

Міжнародний саміт мерів – це захід, який об’єднує очільників міст і громад, експертів і представників бізнесу задля розвитку співпраці. Цьогоріч очікують, що участь у саміті візьмуть близько 130 мерів українських та іноземних міст.

Учасники Саміту зможуть відвідати закритий сніданок-зустріч із міжнародними організаціями та бізнесом щодо інвестування та фінансування міських проєктів.

На самому ж заході вони матимуть можливість познайомитись із представниками ключових бізнесів, що працюють над рішеннями для міст, зокрема такими компаніями як Visa, AJAX, Danfoss, Datagroup, а також представниками ЄБРР, Європейського Союзу, UNDP та USUBC.

На учасників чекатиме інтерактивна артвиставка «Шлях міста» у вигляді вулиці, що проходить через найважливіші аспекти міського життя: переробку сміття, кліматичні зміни, «розумне» людино-орієнтоване будівництво, інфраструктуру.

Також відбудеться презентація успішних міських проєктів, що були реалізовані в рік боротьби з пандемією, так звані «пітчі українських мерів». Програмою передбачена й сесія «Спитай у прем’єр-міністра».

«Сьогодні ми вже чітко розуміємо, що міста зіштовхуватимуться ще з низкою викликів в найближчі роки – від кліматичних змін до перевикористання природних ресурсів, від міграційних процесів до конкуренції за таланти. Очікування жителів від влади все більше зростають, а рішення доводиться приймати часто нагальні, але стратегічні», – зазначає Ірина Озимок, засновниця Міжнародного саміту мерів.

Міжнародний саміт мерів 2021 проходитиме 28 вересня в Києві, в UNIT City, за адресою вулиця Дорогожицька, 3. Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Торік на саміті мери Хмельницького, Полтави та Житомира розповіли про те, як дають раду з коронавірусною кризою.

💬 Последние комментарии
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!
Кот
А где-то в уголке плачет горьким слезами Дмитрий Гонрдон...Не сбылось его очередное вангование и "Северный поток-2" все-таки достроен!!!!
Луна-2
Добавлю -Неужели они такие наивные - что верят -Что весь мир с ними? Что ради них они пойдут на конфронтацию с Россией? Неужели они до сих не поняли,, что в мире каптиала за них никто не вступится.потому что для каждой страны прежде всего важны собственные интересы, а не интересы какой -то проститутки.?Что даже США уже отстУпились от СП-2