У КВУ назвали найбільших прогульників Ради
Политикаparlament.ua06 февраля 2021

У КВУ назвали найбільших прогульників Ради

Лідерами стали народні депутати "Європейської солідарності" та "Слуги Народу"

Найбільшими прогульниками пленарних засідань Верховної Ради під час четвертої сесії стали народні депутати групи "За майбутнє".

Про це повідомили у "Комітеті виборців України".

 Головними прогульниками Ради стали народні депутати групи "За майбутнє". В середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися лише третина депутатів групи – 36%, - йдеться у повідомленні.

Низькі показники також має і ОПЗЖ. Протягом сесії на засіданнях реєструвалися в середньому 40% депутатів з політсили. При цьому показники відвідування народних депутатів фракції "Батьківщина" рівні 51%.

Також зазначається, що дещо вищі показники у народних депутатів з групи "Довіра", чия відвідуваність становить в середньому 56%, та "Голос" - 58%.

Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж 4 сесії ВР стали народні депутати "Європейської солідарності" та "Слуги Народу", - йдеться у повідомленні.

В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 63% депутатів "Європейської солідарності" та 62% депутатів "Слуги Народу".

Четверта сесія ВР виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу парламенту. Протягом сесії народні депутати працювали тільки 28 сесійних днів. Відвідування Верховної Ради також погіршилося, - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Нагадаємо, що минулого року із заробітних плат народних депутатів, які прогулювали засідання Верховної Ради, вирахували понад 30 млн грн. Гроші повернули до держбюджету.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....