У КВУ НАЗВАЛИ ПРИЧИНУ ПАДІННЯ РЕЙТИНГУ " СЛУГИ НАРОДУ"
Политикаprm.ua02 октября 2020

У КВУ НАЗВАЛИ ПРИЧИНУ ПАДІННЯ РЕЙТИНГУ " СЛУГИ НАРОДУ"

Ключовою причиною падіння рейтингу партії "Слуги народу" є накопичення скандалів.

Про це в ефірі "Прямого" сказав голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

"Партія розраховується за те, що не розбудувала партійну структуру і часто висуває на виборах сумнівних осіб. Ключова причина це просто накопичення скандалів, тобто ми бачимо хвилю скандалів і корупційних, останній скандал пов'язаний з ймовірною торгівлею місцями у списках і невдалі рекламні кампанії. Підстав говорити про те, що падіння рейтингу зупиниться, таких на сьогодні немає, очевидно, що ми будемо свідками, коли хвилі цих скандалів будуть накривати і далі",- сказав Кошель.

Раніше у Комітеті виборців України заявили, що Зеленський використовує службові поїздки в регіони України для агітації за політичну партію "Слуга народу".

Нагадаємо, що партія "Слуга народу" втрачає підтримку українців – порівняно з квітнем рейтинг упав на понад 11 процентних пунктів, натомість рейтинг "Європейської солідарності" за останні місяці зріс на 2,6 процентних пункти.

2 комментария

Написать комментарий
 • гы
  02 октября 2020
  Отсутствие полезности. Казнокрадство. Уничтожение Украины.
  Ответить
 • Весёлый Роджер
  02 октября 2020
  Ой шо робиться! Народ, шо на 75% пидтримал слугов пиндосов – вдруг побачил, шо его в ОЧЕРЕДНОЙ раз наэбли! Чудо, чудовое! У вас даже в песне, ребёнку несколько раз покупают заведомое гивно, що же за страна такая! И главное все лыбяться тай скачут с голой сракой тай сами себя гипнотизируют этой тупой мантрой от воров керивников – Весь Свит тай Амэрыка з нами, з мудаками! « …Купила мама коника, тай коник без ногы …»
  Ответить
💬 Последние комментарии
е
Елена, АМЕРИКАНСКИЕ СМИ признали превосходство России... в очередной раз
777
Народу нужны честные и порядочные профессионалы,а не собачьи парикмахеры во главе с игроками на рояле со спущенными штанами
е
статьи прочитал, а мозги увы не включил... и раз такой патриот, то напиши сейчас тоже самое на мове... не сможешь ведь...
вот так
Вот как значит! А я уже десятка два статей прочитал о том почему КРЫСчанам ЛУЧШЕ что хохлы канал перекрыли! И вода там радиоактивная и со всех заводов сбросы и канализация, и все эти нечистоты хохлы специально КРЫСчанам сливали по каналу! А сейчас красота, нет воды - нет проблем! Вопрос с водой закрыт!
анархист
ну и кому твой высер нужен
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я нефролог у клініці УМАР. Наша клініка є Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо Купівля та трансплантація нирок при Донор-кореспондент Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp: +60 16-334 2558 уважно Д-Р УМАР.
ЖидПархато-Пейсатый
От мёртвого осла длинные уши мовнодефектифные... .