Политикаwww.ukrinform.ua22 янв.

У Лівані сформують новий уряд через тривалі масові заворушення

nk_hauz/-lz95rvdpvudlrpyzpkg.jpg

На тлі масових загальних протестів політичні рухи у Лівані домовилися сформувати новий уряд.

Про це інформує The National.

"Тимчасовий голова уряду Лівану Хасан Діаба та спікер парламенту Набіх Беррі у вівторок ввечері вирушили до президентського палацу, де, як вважається, буде оголошено про формування нового уряду країни", - йдеться у повідомленні.

Угода між "Хезболлою" та її союзниками проклала шлях чинному уряду Діаба закінчити політичну кризу на тлі місяців масових загальнодержавних протестів.

Міністр фінансів Хассан Халил заявив у вівторок ввечері, що новий уряд сформують "за дкілька годин".

Джерела повідомляють, що Діаб повинен оголосити новий кабінет з 20 членів та що Газі Вазні, економіст, який раніше працював фінансовим радником у фінансовому та бюджетному комітетах парламенту, буде призначений міністром фінансів.

Як повідомлялося, безпрецедентні протести у Лівані тривають з 17 жовтня. Ліванці з усіх політичних та релігійних кіл вийшли вимагати масового повалення політичного класу, який вони вважають невмілим та корумпованим.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .