Политикаrubryka.comFeb 8

У МЗС офіційно назвали мету візиту Зеленського в Оман

nk_hauz/-m-zwdrn89qbsxbhqpw6.jpg

У МЗС офіційно заявили, що візит президента Володимира Зеленського в Оман був спрямований на “підтримку позитивної динаміки” у відносинах між країнами.

Таку відповідь дав МЗС на запит депутатів “Європейської Солідарності”, повідомила Іванна Климпуш-Цицнадзе в Facebook.

“Як і обіцяли, ми з колегами з “Європейською Солідарності” прислали депутатські запити на ім’я керівників Офісу президента і МЗС щодо деталей “візиту” Володимира Зеленського в Оман. Від ОПУ відповіді так і не дочекалися, терміни відповіді минули. Там “ничево никаму не далжны”. Віддуватися, видно, доручили МЗС”, – написала вона.

Климпуш-Цицнадзе зазначила, що, судячи з відповіді МЗС, відносини з Оманом – мало не найперший зовнішньополітичний пріоритет для України. При цьому останній контакт між Україною та Оманом на вищому рівні відбувся в лютому 2010 року в ході офіційного візиту в Султанат міністра закордонних справ України.

“І ні слова про статус і цілі цього візиту, склад делегації, терміни відрядження, витрачені гроші платників податків на цей візит тисячоліття. Раптом хтось не розуміє – це відкритість і народовладдя. Не плутати з режимом Порошенко”, – додала депутат.

💬 Последние комментарии
---
на самом деле не все так просто -теперь Украина не сможет обвинять ЛДНР при применении ими ударных бпла...А РФ сможет обвинить Турцию в эскалации на Донбассе....Так то это только первый ход в партии....
Каменяр
Мова йде про перші ТИСЯЧІ одиниць зброї, поставлені Росією ще в травні - червні 2014 рокую Почитай https://eot.su/node/17392 або послухай та подивись https://youtu.be/UOvWNTOKX2c
Игбун Хохлов
Хохлопидар, они нарушили государственную границу. Пограничники приказали им сдаться, а они убегать начали. Абсолютно законные и правильные действия по задержанию. Так с нарушителями поступают во всем мире. Чего тебе, быдло, не понятно?
Каменяр
ЗА ЧТО УБИЛИ ЛЮДЕЙ? ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК ИСПУГАЛСЯ И УБЕГАЕТ - ТО ЕГО ДОЛЖНЫ РАССТРЕЛЯТЬ??? по какому закону? ДЕТИ ЧАСТО ПУГАЮТСЯ И УБЕГАЮТ К МАМЕ, ПРЯЧУТСЯ ЗА МАМУ. ИХ ЧТО, НАДО ВСЕХ РАССТРЕЛИВАТЬ?
е
Сказал тот для кого телевизор истинна в первой инстанции....диванный воин, блин...
е
Вот и ответ...пока информацию получаешь из телевизора, а не от общения с реальными людьми толку от тебя не будет...
е
Ага, те самые тысячи которых даже ОБСЕ не нашло, хотя очень старалось... А про оружие поставляемые из-за рубежа тебе бы промолчать..одни джавелины и снайперские винтовки чего стоят...
Авторские статьи