Политикаaspi.com.ua23 авг.

"У нас немає часу на підготовку менеджерів": Зеленський анонсував відставки в Кабміні

nk_hauz/md4kVr7ng.png

Президент України Володимир Зеленський вважає, що в уряді варто провести реорганізацію. Він анонсував майбутні відставки в Кабінеті міністрів.

Чиновник звинуватив деяких міністрів у бездіяльності. Про це 23 серпня керівник держави повідомив в інтерв'ю на телеканалі "Інтер".

Він наголосив на тому, що певні менеджери не можуть виконувати свої функції. На підготовку немає часу, тому будуть відставки. У нього запитали щодо існування списку чиновників, які будуть звільнені. Зеленський не уточнив їхні прізвища.

Президент також додав, що законодавці повинні ефективно виконувати свою роботу. Наразі загальне завдання усієї владної верхівки – реформи антикорупційної, земельної, банківської сферах. Без відповідних зрушень позитивні результати неможливі.

ASPI news повідомляло, політолог Кость Бондаренко оцінив ймовірність відставки Кабміну восени 2012 року. Депутат пропрезидентської політсили Данило Гетманцев спрогнозував можливі відставки в Кабміні найближчим часом.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну с почином тебя! Если ничего не пишешь, значит прошло гладко... без градусов. Ну вот, а ты боялась, даже ... не помялась! :-)) Я про куртку! :-)) Зря ты фонариком ещё не обзавелась, когда веер вас накроет ... помяни моё слово, всё с прилавков, подобное, как волной смоет. Это психология, работает во всех странах. Ну там ещё про жареного петуха, ну который клеваться любит, помнишь...
ЭТО ОДНОЗНАЧНО !!!
А КТО ГРОМЧЕ ВСЕХ ОРЁТ ЧТО РОССИЯ НАПАДЁТ? ТОЛЬКО ТОТ КТО САМ СОБИРАЕТСЯ НАПАДАТЬ !!!
Весёлый Роджер
Дивлюсь тоби понравилось Шмуля Сруля, про тоби писня, про щиропархатых долбоЭбов, ждучих покращення: "Шизофрения - дулче мелодие,.." мабуть неё сейчас спиваешь та Сало Русское шматом большим нарезаешь? А ведь сука ты склеротная, когда-то брехал що мол ...Сало ны ыим! - Вот же ты пиСдабол сраный, МРАЗЬ холуйская! И так во всём ты, МУДАК тупой и неучь завистливая - от плашек до выплавки металла! Да мне по фую за кого ты там меня считаешь, да хоть за китайца, у которого большие ... Нихау - да ни фуяу!
Луна -2
Кт о кого -Зеленский -Ахметку, либо Ахметов -комика.Тотализатор открыт - делайте ставки ,господа!
гость
что и требовалось доказать - "если слышен денег шелест значит лох идет на нерест".
е
так вали в свою америку..
е
весьма вероятно, уважаемая..будем надеятся на лучшее))