Политикаwww.ukrinform.ua24 сент.

У НАТО наголосили, що підтримка України одночасно політична і практична

nk_hauz/-mi-tsozf5axt3h1zzem.jpg

Підтримка НАТО України є одночасно і політичною, і практичною.

Про це у четвер у Херсоні під час брифінгу, присвяченому темі налагодження співпраці з НАТО, євроатлантичній інтеграції держави, а також результатам проведення військових навчань на Херсонщині, заявив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, передає кореспондент Укрінформу.

«Кілька слів про загальний контекст співпраці України та НАТО. У контексті пандемії, яка зараз триває, а також в контексті різних загроз безпеки, є одна річ, що залишається незмінною, – це незмінна підтримка НАТО України. Ця підтримка є одночасно і політичною, і практичною. На політичному рівні ми продовжуємо підтримувати суверенітет, територіальну цілісність України і наша позиція щодо Криму залишається незмінною. Ми не визнаємо анексію Криму і ми засуджуємо дестабілізуючі та агресивні дії зі сторони Російської Федерації на сході України», - зазначив Вінніков.

З точки зору практичної допомоги, підкреслив він, НАТО продовжує втілювати заходи, передбачені комплексним пакетом допомоги, що має три ключові напрямки. Це дорадча підтримка, це цільові фонди Україна - НАТО, а також програми, які спрямовані на розбудову людського потенціалу, сказав Вінніков.

💬 Последние комментарии
Елена
Я бы у Роджера отсосала за бесплатно в хорошем качестве как спонсор, но только у него на мой беззубый рот не встанет
Луна -2
И добавлю .Русские пришли с северо -запада -основали Новгород , а потом уже и Киев....Киевская Русь ...-потом продвинулись на Восток - основали Москву.... А НЕ С ВОСТОКА..НА ЗАПАДА ...КАК ТЫ ЗДЕСЬ ПЫТАЕШЬСЯ ДОКАЗАТЬ .
Луна -2
Русские не чурки -учи историю , дорогуша Русские как раз выходцы из славян.В те давние времена не было такой народности -украинцы- а были славяне - вот из них вышли русские ...
е
так это ж ТЫ уравняла реальный бой с обстрелом ПУСТОГО острова.. ТЫ! так что учи САМА, дура тупая..
е
одно другое не исключает
Игбун Хохлов
Конечно, ты не справочное бюро. Ты быдло. Тупое хохлатое шароварное быдло. Чурка, переебанная чурками. украинец, одним словом.
ЕленаЕ
У Путина советники есть по всем вопросам,и можно добавить что он не свисток, согласна мало говорит,чтобы враги не знали и не противодействовали планам и замыслам,но не брехун ВВП,а Роджер брехло и мерзавец.,по его словам при царе счастье у людей было неземное, притом у всех, шо можно о Роджере сказать,сука он.