У НАТО наголосили, що підтримка України одночасно політична і практична
Политикаwww.ukrinform.ua24 сентября 2020

У НАТО наголосили, що підтримка України одночасно політична і практична

Підтримка НАТО України є одночасно і політичною, і практичною.

Про це у четвер у Херсоні під час брифінгу, присвяченому темі налагодження співпраці з НАТО, євроатлантичній інтеграції держави, а також результатам проведення військових навчань на Херсонщині, заявив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, передає кореспондент Укрінформу.

«Кілька слів про загальний контекст співпраці України та НАТО. У контексті пандемії, яка зараз триває, а також в контексті різних загроз безпеки, є одна річ, що залишається незмінною, – це незмінна підтримка НАТО України. Ця підтримка є одночасно і політичною, і практичною. На політичному рівні ми продовжуємо підтримувати суверенітет, територіальну цілісність України і наша позиція щодо Криму залишається незмінною. Ми не визнаємо анексію Криму і ми засуджуємо дестабілізуючі та агресивні дії зі сторони Російської Федерації на сході України», - зазначив Вінніков.

З точки зору практичної допомоги, підкреслив він, НАТО продовжує втілювати заходи, передбачені комплексним пакетом допомоги, що має три ключові напрямки. Це дорадча підтримка, це цільові фонди Україна - НАТО, а також програми, які спрямовані на розбудову людського потенціалу, сказав Вінніков.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    24 сентября 2020
    Петро - серун....
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
Наконец дошло что запасы надо делать летом, а не с началом отопительного сезона.. Не прошло и 7 лет...прогресс
Елена
Прошлая зима была очень тёплая,а какая будет в этом году будем смотреть,но всё равно это хорошо что увеличен запас угля.А Роджер всё равно дурак,ха.
Елена
У США клэпка в голове есть,они не Весёлый Роджер,понимают что прилетит ответка и будет им вместо страны выжженная и радиоактивная земля, поэтому они стопятидесят раз подумают ,стоит ли такое самоубийство совершать.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Просто прохожий
Как обычно - пи...болил. Зебил...
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Гриша
Обнимают, а потом жестоко убивают и жрут! Совсем суки уже долбанулись
ГЫ
Я видел его интервью. И товарищ из краснодарского края у него спросил назовите дату когда освободите. После чего имперец покраснев отвел глаза. Они готовы - смешно