У ПАРЄ відзначили прогрес у виконанні Мінських угод
Политикаnewformat.info30 января 2020

У ПАРЄ відзначили прогрес у виконанні Мінських угод

Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відзначив прогрес у виконанні Мінських угод.

Про це йдеться в проекті резолюції ПАРЄ про підтвердження повноважень російської делегації. «Асамблея відзначає, що за останні півроку після повернення РФ в асамблею вона також виконала деякі рекомендації, включені до резолюції 2292 (2019) (про повернення російської делегації в ПАРЄ). Було досягнуто значного прогресу і в плані виконання Мінських угод «, — йдеться в документі.

У проекті резолюції, схваленій комітетом напередодні, відзначається участь Росії в «так званих обмінах ув’язненими» і готовність Москви спільно з Києвом провести нові. Також згадується передача Україні 24 моряків, затриманих в Азовському морі в листопаді 2018 року.

Крім того, наголошується, що «було повернуто одну людину, яку розшукували у зв’язку з катастрофою рейсу MH17». У ПАРЄ розцінюють це як виконання Росією вимоги про співпрацю в розслідуванні аварії Boeing 777, що летів рейсом MH17 в 2014 році.

«Відносно фінансових зобов’язань перед Радою Європи, РФ заплатила всі належні внески в бюджет і по частковим угодами. Невиплачені відсотки стануть окремим приводом для обговорення на засіданні комітету міністрів Ради Європи», — наголошується в документі.

28 січня комітет ПАРЄ з моніторингу зобов’язань підтримав на засіданні доповідь про повноваження делегації Росії, в яких рекомендовано ратифікувати їх у повному обсязі. У той же день заступник голови Держдуми Петро Толстой був обраний віце-спікером ПАРЄ. За його кандидатуру проголосували 132 парламентарія, проти — 117. Ще три бюлетені були визнані недійсними.

27 січня депутати асамблеї на відкритті зимової сесії оскаржили повноваження російської делегації. Ініціатором виступив член делегації Литви Емануеліс Зінгеріс. За його словами, в Росії не дотримуються рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Росію позбавили права голосу, можливості брати участь в місіях і обиратися до керівних органів ПАРЄ через анексію Криму в 2014 році. Після цього Москва перестала направляти заявки на участь в засіданнях, а в 2017 році призупинила внесення членських внесків до Ради Європи.

У 2015 році лідерами «нормандської четвірки» (Росії, України, Німеччини та Франції) був узгоджений комплекс заходів по виконанню Мінських угод від 19 вересня 2014 року. Документ передбачає, зокрема, припинення вогню і відведення важких озброєнь сторонами конфлікту в Донбасі від лінії зіткнення, проведення Києвом конституційної реформи і діалог з представниками так званих ДНР і ЛНР про проведення виборів на територіях самопроголошених республік.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Так ежели тестов на короновирус нет, заболевших не тестировали? Может, болеют не коронвирусом? Ну и дела.в Краине, как сажа бела. А чего предостаточно - так это ненависти к соплеменникам. А началось всё с "чемодан-вокзал" и "на гиляку". " Узнают вас по делам вашим". Ну и судить будут также - это из Писания.
Елена
Америка с Украиной!
Елена
Ах ,я ещё и еврейка по козлоослику,ну ничего против евреев не имею, вообще против какой-то национальности я не имею ничего против,ни против веры,ни против расы ,я за мир во всём мире и за всё хорошее против всего плохого.Слава Украине!
Елена
Он не с Украины,ха,он с Луны,ты думал МРАЗЬ что когда ты вылетал несколько раз с прокси никто это не заметит и не запомнит?хаТы смотри как он Луночка стрелки из себя на меня переводит,со своего ВПНа на меня,ха, думаешь кто-то купится на твом примитивные уловки?ха, дурачок.,трусливый ,чмошный, ублюдочный,а как насчёт Одессы?Я могу под ВПН ом выходить и с украинским флагом,а зачем? Сейчас русский вот поставлю и что?Ты трус ,тупой ,жадный ,завистливый и ленивый пыхатый презерватив.А Украина была,есть и будет, тебя не будет,а Украина будет.Слава Украине!
Луна-2
Я тебя не разлюблю !)))
Луна-2
Ро -думаешь она... Ну ладно Бог с ней..Спокойной ночи тебе РО!
Весёлый Роджер
Мyдак Шмуля! Я ж все уже написал вверху, стрелять таких галычан патритов надо было и давно и всем понятно кроме тебя! Ты кто такой чтобы тебе именно отвечать? Ну пропахандон, ну гроши получаешь от пиндосов ы шо с этого? Ты мне не указ - может ты плохо читаешь? Можэ поновить - читаю по буквам - записывай - п о ш ё л т ы н а х . й м y д а к!