Политикаsud.ua16 авг.

У парламенті пояснили логіку утворення комітетів

Запропонована підготовчою групою матриця кількості комітетів Верховної Ради, яка передбачає скорочення 27 комітетів і однієї спеціальної комісії до 23 комітетів, виникла на основі аналізу ефективності роботи парламенту попереднього скликання. Крім того, повноваження комітетів, що не відповідають Конституції України і які помилково потрапляли до нової редакції предметів відання комітетів, виправлені. Про це заявив координатор однієї з підготовчих груп Руслан Стефанчук. За його словами, новий склад парламенту хоче поламати традицію, коли комітети створювались під певні особи, під гарними гаслами, а в результаті за весь час своєї каденції спромагалися підготувати лише 2-3 законопроекти. «Ми вирішили взяти за основу не людей, яких треба працевлаштувати, як це було при попередньому скликанні, а саме напрямки, які треба розвивати», — наголосив народний депутат. Крім того, він повідомив, що підготовча група орієнтувалась на створення не маленьких тематичних, а великих повноцінних комітетів, з нормальним секретаріатом і можливістю підготовки якісних законодавчих актів. Тому до предметів відання окремих комітетів додавали, або переносили з інших дотичні питання. У той же час, на думку координатора підготовчої групи, комітет є тільки однією з форм ефективної співпраці парламентаріїв. Тому в подальшому будуть підтримуватися в межах Верховної Ради утворення різних парламентських груп за певними тематичними напрямками. «Законодавчі акти в таких групах будуть набагато швидше долати шлях від ідеї до практичної реалізації», — переконаний Руслан Стефанчук. Також він запевнив, що в основі повноважень кожного комітету лежить Конституція України. Зокрема, чутки, що новий Комітет з правової політики, який пропонують утворити замість Комітету з питань правової політики та правосуддя, знову хоче повернути собі повноваження призначати та звільняти суддів, не відповідає дійсності. Ці повноваження випадково потратили до предметів відання комітету з попередніх матриць і були усунені на засіданнях підготовчої групи. «Остаточна редакція предметів відання Комітету правової політики повністю кореспондується з новим статусом судових органів, який виник внаслідок змін, внесених до Конституції України у 2016 році», — підсумував Руслан Стефанчук.

💬 Последние комментарии
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .
Луна -2
Привет Роджер - ну во -первых благодаря твоей помощи и других здесь печатающих отзывы - нас здесь много -не я одна - Детективное агентство .. это только в детективах -которые я обожаю читать и смотреть фильмы.-вот и все -спасибо .. за идею но пользоваться ею хлопотно. и лучше я останусь инкогнито .
--------
Офицеры в советской армии какая то часть подерживали неуставные. По намеку офицера отпустит в отпуск ,раньше домой и т. д. бугры застроили подразделение и внём порядок .Я думаю что менталитет то же и ВСУ-люди теже самые.