У парламенті розповіли, як працюватиме чергова сесія
Политикаuainfo.org28 августа 2020

У парламенті розповіли, як працюватиме чергова сесія

1 вересня розпочинається четверта сесія Верховної Ради дев’ятого скликання

Про це сьогодні, 28 серпня, офіційно сповістили в апараті українського парламенту.

У парламенті зауважили, що чергова сесія триватиме до 22 січня 2021-го, відповідно до календарного плану, ухваленого в липні цього року.

"Календарним планом передбачено, що десять тижнів Верховна Рада працюватиме в режимі пленарних засідань. Ще сім тижнів народні депутати працюватимуть у комітетах, комісіях, депутатських фракціях (депутатських групах). Для роботи з виборцями відведено чотири тижні", – розповіли в апараті.

Що ж до входу представників  медіа до будівлі Верховної Ради, то він здійснюватиметься за тимчасовою карткою акредитації, виданою на час карантину, та за наявності постійної акредитації через перший під’їзд.

Під час карантину, оголошеного урядом для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, Верховна Рада працювала в режимі позачергових засідань із середини березня до червня. З червня пленарні засідання тривали з 10:00 до 15:00 з однією перервою на 30 хвилин, а засідання комітетів – у режимі онлайн.

До карантину пленарні засідання у вівторок і четвер тривали з 10:00 до 18:00 – ранкове й вечірнє із двома перервами, а в середу та п’ятницю з 10:00 до 15:00 з однією перервою.

Написать комментарий