Политикаiviche.comSep 27

У парламенті зареєстровано 12 постанов про скасування закону про деолігархізацію

nk_hauz/SQW8SEN7R.jpeg

Комітет з нацбезпеки також рекомендує переголосувати закон

У Верховній Раді зареєстровано  12 проєктів постанов про скасування прийнятого в другому читанні 23 вересня законопроєкту про деолігархізацію. Автори постанов  вважають, що законопроєкт був прийнятий з грубим порушенням регламенту. 

Крім того, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує парламенту переголосувати Закон «Про запобігання загроз національній безпеці, пов’язаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» (№5599) через колізії правок.

Також комітет рекомендує викласти статтю 5 закону в редакції, яка передбачає, що рішення про визнання особи олігархом приймається Радою національної безпеки і оборони на підставі подання Кабінету Міністрів, члена РНБО, Нацбанку, СБУ або Антимонопольного комітету України.

Водночас перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук під час засідання парламенту 24 вересня виправив неточності у прийнятому законі про деолігархізацію.

«Згідно з ч. 2 ст. 55 регламенту Верховної Ради, заявляю про необхідність виправлення допущених у стенограмі неточностей в частині законопроєкту №5599. Підкреслюю, що у всіх випадках на голосування виносилися пропозиції комітету. У зв’язку з цим прошу комітет врахувати вищевказане при оформленні парламентом тексту законопроекту», – заявив перший віце-спікер.

Стефанчук зазначив, що під час розгляду законопроєкту, зачитуючи номера поправок на відхилення, він декілька разів пропустив слово «тире», оскільки в залі було дуже шумно. Тому народні депутати не відхилили велику кількість зайвих поправок. Зокрема, комітет пропонував відхилити поправки 162-166, але Стефанчук поставив на відхилення тільки 162-гу і 166-ту поправки.

Представник Президента Володимира Зеленського в Конституційному Суді Федір Веніславський також зазначив, що закон не виноситимуть на переголосування.

Нагадаємо, відповідно до опитування, проведеного наприкінці червня Київським  міжнародним  інститутом соціології, близько 60% українців заявили, що закон про деолігархізацію не зможе покращити ситуацію в країні і олігархи й надалі впливатимуть на процеси в державі.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Правильный выбор! Но нельзя быть расисткой, не надо замыкаться на одной чернодупости, ведь есть ыщо китайцы, у них полижешь яйца, также есть индусы, подарят тоби бусы.
Луна - 2
Вечерний привет Роджер !да мыло, веревку, да еще под музыку хора имени Веревки .Богатое обещание...
Весёлый Роджер
Так лапа о деле - ты коту «Килимок з підігрівом 30 ВТ 220В» нашла? Хотя у вас должны быть блошиные рынки, там советский такой же коврик был, он же эл.грелка, думуваю?, можно даром купить. Очень шикарная штука при болезнях, ну а кот твой обмурчиться! Да, он водонепроницаемый, сразу не убьёт. :-))
Антиелена
Молодец, Ленка-целка-зрелка! Уважаю честность! Так держать! Представляю как непросто тебе было признаться!)))
Елена
А я бы у нигера отсосала .
Золотарь
Слыш, мовню-говнюк! Тебя должен волновать захват Украдины ебонатовцами в Яворове, под Очаковом... В Яворове так вообще де факто полноценная база Нато. Ты, сука, не туда смотришь. Ты дождешься когда в твоем фашистском Львове ебонатовцы будут дрючить таких как ты и девок ваших! Вот это оккупация!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Ну зачем так? Конечно гарантирую - бесплатное мыло и верёвку, ах да, та усё пид музыку хора им.Верёвки!
Авторские статьи
Авторские статьи8ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи9ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи9ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи10ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи10ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи10ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи11ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи12ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 19
Авторские статьи12ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1