Политикаua.interfax.com.ua28 нояб.

У парламенті зареєстровано законопроект про зміни до закону про НАБУ

nk_hauz/-mnaro5ryw3hiuvqia3e.jpg

Законопроект про внесення змін до закону "Про Національне антикорупційне бюро України" зареєстровано у Верховній Раді в п'ятницю.

Як повідомляється на сайті парламенту, ініціаторами відповідного законопроекту №4437 є прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і група народних депутатів.

Проектом закону пропонується внести зміни до ст. 1 і 6 закону про "Національне антикорупційне бюро України", якими визначити, що НАБУ утворюється і здійснює свою діяльність відповідно до вимог закону. Тоді як згідно з чинною редакцією закону, утворення НАБУ належить до повноважень президента.

У законопроекті також пропонується встановити повноваження Верховної Ради ухвалювати рішення про звільнення директора НАБУ з посади за наявності підстав, визначених профільним законом.

Водночас запропонованими змінами передбачено, що особа, призначена на посаду директора НАБУ, продовжує виконувати свої повноваження до моменту призначення нового керівника в порядку, визначеному законом "Про Національне антикорупційне бюро України", але не пізніше закінчення терміну повноважень.

Ініціатори законопроекту прогнозують, що його ухвалення дасть змогу виконати рішення Конституційного Суду України, усунувши невідповідність положень закону "Про Національне антикорупційне бюро України" вимогам Конституції України, а також забезпечити сталість і безперервність діяльності НАБУ та зберегти гарантії його незалежності.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!