У Польщі запропонували змінити формат зустрічей комісії Україна-НАТО через блокування засідань Угорщиною
Политикаnv.ua28 апреля 2018

У Польщі запропонували змінити формат зустрічей комісії Україна-НАТО через блокування засідань Угорщиною

Для проведення засідань комісії Україна-НАТО необхідно знайти інший формат зустрічей через позицію Угорщини, заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутовіч, пише Укрінформ з посиланням на польське агентство PAP. "Можливо, ми знайдемо вихід, інший, менш формальний формат, щоб українці могли брати участь в цій дискусії", - пояснив він. 23 квітня Угорщина втретє заблокувала засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Глава представництва України при НАТО Вадим Пристайко заявив, що така поведінка Угорщині не стала несподіванкою. Очікувалося, що засідання Альянсу на рівні глав МЗС пройде 27 квітня в Брюсселі, в межах заходу офіційний Київ планував проведення засідання комісії. Будапешт продовжує блокувати євроатлантичні ініціативи України через незгоду з прийнятою освітньою реформою, яка передбачає поступовий перехід на повне навчання школярів на державну мову.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    28 апреля 2018
    Польщі пора вже запроваджувати проти України формат АТО!
    Ответить
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.