У Представництві ЄС відзначають прогрес у судовій реформі в Україні
Политикаwww.ukrinform.ua27 мая 2021

У Представництві ЄС відзначають прогрес у судовій реформі в Україні

Заступник голови Постійного представництва Євросоюзу в Україні Ремі Дюфло заявив, що у судовій реформі в Україні очевидний прогрес.

Про це він сказав під час дискусії «Антикорупційна реформа: оцінка прогресу та актуальні виклики».

«Ми вбачаємо досягнення у сфері проведення судової реформи. Ми також бачимо збільшення прозорості у цій реформі», - зазначив дипломат.

Він висловив упевненість, що такий прогрес є незворотним.

Дюфло також наголосив, що антикорупційні заходи в Україні є важливим елементом моніторингу з боку ЄС.

На його думку, Україна також має розраховувати на макрофінансову підтримку з боку ЄС.

Як повідомлялося, у квітні минулого року Європейська комісія ухвалила рішення про надання Україні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги для зниження навантаження на бюджет у зв’язку із кризою, що була спричинена пандемією COVID-19.

У грудні 2020 року Україна отримала перший транш такої допомоги в обсязі 600 мільйонів євро.

Отримання Україною другого траншу зумовлене, зокрема, успішним співробітництвом між Україною і МВФ, а також проведенням ключових реформ у сферах верховенства права та боротьби з корупцією, в адміністративному управлінні та в управлінні державними фінансами, у покращенні бізнес-клімату та у секторальних реформах.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ВАХ
    28 мая 2021
    УРОДЫ ГЕРОПЕЙЦЫ ЗАПЕЛИ!
    Ответить
💬 Последние комментарии
Луна-2
Так , подожди , ты сейчас сама расписалась в бессилии своей страны навести порядок в борьбе с олигархами .И окончить войну на Донбассе -тоже.Об этом свидетельствуют твои слова"он против системы бессилен- неравные силы и возможности"
е
скорее мозгов... считает же что ее не коснется...примитив она, что тут сказать...
Луна-2
Тогда зачем ты лезешь в политику?Чтобы пробавлаться постоянным обманом и предательством , много ума не надо. А вот по правде жить на это силы не хватает ,не так ли милая?
Елена
Ну так ,каким бы не был человек,он против системы бессилен, неравные силы и возможности.
Луна-2
не Все сразу говоришь ты краса ты наша вумная...-ТОГДА НА КОЙ НАДО БЫЛО ДЕЛАТЬ ЭТОТ ЗАКОН? ДЛЯ ЧЕГО -ЧТОБЫ ПОКАЗАТЬ аМЕРИКЕ, ЧТО МЫ БОРЕМСЯ С Олигархами?но как же тогда Коломойский, который по -твоему. гениален- против него закон не срабатывает, не так ли, краса ты наша вумная?Америка - то, запретила въезд Игорю Валерьевичу на свою территорию.
Ш
Ношеные семейники с чиркачами засохшими в виде налога примут?
Елена
Политика Луночка это постоянный обман и предательство,это же не зря говорят, грязная политика,там святого ничего нет,как у Роджера, только интересы,и то у кого ещё есть хоть немного независимости,вот так.
Авторские статьи