Политикаwww.ukrinform.ua3 мар.

У провадженні Нацполіції — 112 "виборчих" справ

За добу поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про п’ять кримінальних правопорушень, пов’язаних з виборами.

Про це повідомляє Національна поліція у Facebook. Наразі "поліцейські розслідують 112 кримінальних проваджень. З них 59 пов’язані з виборами, а ще 53 – з ходом виборчої кампанії", - йдеться у повідомленні. Як повідомляв Укрінформ, Нацполіція проводить максимальну концентрацію сил для надійного забезпечення громадської безпеки під час виборів. Очільник Нацполіції Сергій Князєв наголосив, що його підлеглі також мають своєчасно приймати процесуальні рішення, а керівники всіх підрозділів на місцях - уже зараз провести ефективну розстановку сил і засобів особового складу. 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів президента, призначених на 31 березня 2019 року.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А в это время на Мальте под мостом Ленка-целка-зрелка с улыбкой в жопе встречала ... да всех подряд, кто что-нибудь платил. Ибо на украдине уже не платят. Так, Ленка-белка-грелка? Тебе в военкомат вслед за этим придурком. Вот это будет самая сильная армия!
Чао, сервус
Ни в коем случае. Пусть сначала оставит потомков! Это ценный генетический материал. А европейские ценности нужно сохранять.
Чао, сервус
Арестович - это обыкновенный дурак. Что он там мог дельного насоветовать непонятно.
Байден, он вам не Трамп
А я что говорил? Переговоры бесполезны! Что у американцев в головах на самом деле неизвестно. Зато известно, что Каспаров умнее Вассермана.
Елена
Скорее всего пошёл в военкомат,стрна в опасности.А в это время на Мальте под мостом ....хе.
123
Догнать и повесить!
Кот
Бабульке Елизавете еще один хук в печень от очередного сыночка!!!Хорошо,что Филипп не дожил до этого позора...!